Ремонт підлоги на кухні |
Banner
Banner
Banner

Ремонт підлоги на кухні

лютого 27, 2012


Кухня є тією кімнатою, яку кожен день відвідує вся родина, та ще й по кілька разів на день, тому вибір матеріалу для облицювання підлоги є дуже важливим, так як в цій кімнаті він найбільш сильно схильний до зношування. Оптимальним варіантом для кухні є така підлога, який одночасно поєднує в собі красу, практичність і міцність.

Під час проведення ремонту підлоги на кухні, дуже часто заміною старому підлозі стає керамічна плитка і ламінат, що відповідають всім вищевказаним параметрам. Лінолеум вже використовується рідше, тому що він є морально застарілим матеріалом.

Гідність ламінату в тому, що він є дуже зносостійким і практично не схильний до дії вологи, сонячного світла, хімічних речовин і навіть дрібних іскор. Крім таких, просто відмінних властивостей, ламінат ще є і дуже красивим підлоговим покриттям (практично не відрізняється за структурою від деревини), та й ціна його не настільки висока.

Кахель також є досить практичним дешевим і красивим підлоговим покриттям, за яким дуже легко доглядати, досить просто регулярно мити його. Але крім всіх достоїнств, у кахлю є один, але дуже великий недолік – кахель легко розбити, впустивши на нього навіть зовсім легкий предмет, а це спричинить за собою ремонт підлоги на кухні , а значить і додаткові витрати. Серед недоліків кахельного статі варто також відзначити і його надмірну слизькість при пролиття на нього навіть невеликої кількості рідини.

Будь підлога, яка стелиться на кухні, обов’язково повинен володіти такими властивостями:

 • Мати високу зносостійкість і опір до механічного впливу.
 • Мати низький рівень теплопровідності, високу звукоізоляцію.
 • Мати зручну для прибирання поверхню і неслизьку поверхню.
 • Мати прийнятну ціну.
 • Від себе:

  Якщо вам потрібні високоякісні конвеєрні стрічки харчові, заходите на сайт www.arsrti.ru, вони продають надійну і довговічну продукцію за якістю не поступається європейським аналогам.


  Фартух для кухні зі скла своїми руками, скляний фартух для кухні фото, фартух для кухні з плитки і мозаїки, дизайн
  Як зробити ремонт на кухні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт кухні
  <