Ремонт малогабаритної кухні |
Banner
Banner
Banner

Ремонт малогабаритної кухні

лютого 27, 2012


Маленька кухня була головним болем жителів «хрущовок» ще з часів їх будівництва, адже розмістити всі необхідні елементи меблів на такій невеликій території практично неможливо. Але сьогодні це вже не є такою проблемою, адже сучасні дизайнерські ідеї допоможуть вирішити цю проблему, шляхом проведення простий перепланування та ремонту малогабаритної кухні за зовсім невелику суму грошей.

По суті, завдання ремонту малогабаритної квартири зводиться до розстановки основних пріоритетів: що і де можна максимально ощадливо і компактно розмістити на вже наявній площі, таким чином, щоб на кухні були всі необхідні елементи меблів і до ним був вільний доступ. Цю поставлену задачу сьогодні досить просто вирішити, тому що сучасний меблевий ринок може нам запропонувати величезний вибір різноманітної кухонних меблів, яку, до того ж, можна виготовити під індивідуальне замовлення. Для того щоб інтер’єр невеликої кухні був найбільш раціональним, необхідно під час проведення ремонту зосередити свою увагу на трьох основних моментах, які є вирішальними на кухні: місцях для зберігання, освітленні і техніці. Найголовніше в цьому – пристосувати кожну із зон до ваших особистих потреб.

На сьогоднішній день можна виділити кілька найпоширеніших і популярних варіантів оформлення інтер’єру малогабаритної кухні:

 • Всі робочі поверхні, мийка і холодильник розміщені трикутником. Для створення такого інтер’єру необхідно буде провести невелику перепланування приміщення, видаливши при цьому стіну між вітальнею і кухнею, таким чином, розширивши простір останньої.
 • Даний варіант оформлення інтер’єру маленької кухні припускає компактну установку всіх необхідних робочих поверхонь поруч. Важливим при такому вигляді інтер’єру буде і правильний вибір освітлення, яке грає далеко не останню роль.
 • Ще одним дизайнерським ходом, який дозволить візуально розширити простір кухні, є використання білого кольору у всіх елементах меблів та інтер’єру.
 • Від себе:

  Після завершення всіх ремонтних робіт на кухні, і прийде час вибирати стільницю для кухні, раджу вам зупинитися на стільниці з каменю. Стільниці зі штучного каменю мають гарний зовнішній види і прослужать вам довго.


  Фартух для кухні зі скла своїми руками, скляний фартух для кухні фото, фартух для кухні з плитки і мозаїки, дизайн
  Як зробити ремонт на кухні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт кухні
  <