Ремонт кухні в хрущовці |
Banner
Banner
Banner

Ремонт кухні в хрущовці

лютого 27, 2012


Дуже багато людей в наш країні проживають у старих і маленьких квартирах, які називаються в народі «хрущовки». Як правило, в таких квартирах дуже маленькі кімнати і кухні не виняток – всього 6 кв.м. умістити всю кухонне начиння на такому маленькому просторі зовсім непросто, а тому жителі намагаються вийти з цієї ситуації і роблять перепланування таких маленьких приміщень.

Існує кілька видів перепланування та ремонту кухні в хрущовці:

 • Перепланування зі зносом стін. Такий вид перепланування передбачає знесення однієї зі стін кухні, заради розширення простору.
 • Такий варіант перепланування можна робити в тому випадку, коли квартира дво-або трикімнатна. Під час проведення такого перепланування потрібно видалити всі стіни, при цьому всі кімнати квартири об’єднуються. Після проведення такого процесу необхідно обов’язково встановити в кухні потужну витяжку, так як без неї все запахи будуть розноситися по кімнатах.

 • Перепланування з отвором в стіні. У деяких будинках стіна між кухнею та кімнатою капітальна, а тому застосувати для такої кімнати перший варіант перепланування неможливо. В такому випадку кухню можна зробити більш комфортною, якщо пробити отвір у даній капітальної стіни. Простір кухні можна розширити за рахунок непотрібного тепер коридору.
 • Розумна організація простору. В такому варіанті перепланування нічого не потрібно перебудовувати або зносити, бо він передбачає просто розумне використання доступного робочого простору приміщення. для того щоб мийка, плита і холодильник не займали багато місця, їх необхідно поставити так, щоб вони формували трикутник. Робочий стіл обов’язково повинен розташовуватися між плитою і миттям. Холодильник оформленої таким способом кухні, не можна розміщувати поруч з плитою.
 • Від себе:

  Після того як ви зробили ремонт, саме час подумати про наповнення квартири якісними меблями. Купувати меблі найкраще в інтернет магазинах, так ви заощадите гроші і купити якісний товар.


  Фартух для кухні зі скла своїми руками, скляний фартух для кухні фото, фартух для кухні з плитки і мозаїки, дизайн
  Як зробити ремонт на кухні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт кухні
  <