Ремонт кухні в панельному будинку |
Banner
Banner
Banner

Ремонт кухні в панельному будинку

лютого 27, 2012


Панельний будинок являє собою творіння умов архітекторів 60-х – 70-х років минулого століття, які удосталь будувалися в нашій і всіх інших колишніх радянських країнах. У таких будинках досить холодно взимку, у них дуже маленькі за розміром санвузли, кухні і тонкі стіни з поганою звукоізоляцією.

У даній статті буде описано, як провести ремонт кухні в панельному будинку своїми руками і без особливих витрат.

Перше, що необхідно зробити під час ремонту кухні, так це подбати про її теплоізоляції, яка в панельних будинках знаходиться на досить низькому рівні. Для цього можна утеплити кухню зовні, шляхом кріплення на панельну плиту різних теплоізоляційних плит і піни. Також можна утеплить шви між панельними плитами, для цього теж застосовується спеціальна утеплювальна піна, яка заливається в такі шви і значно знижує витік тепла з кухні.

Також, для забезпечення гарної теплоізоляції варто подбати т про заміну вікон на кухні, так як встановлені там спочатку, мають безліч щілин і здатні пропускати холодне повітря. Відмінним рішенням для заміни старих вікон є склопакети, з допомогою яких можна значно зменшити приплив холодного повітря ззовні.

Після утеплення кухні можна переходити до її розширення, так як в панельних будинках вони досить маленького розміру. Зробити кухню в панельному будинку декілька просторіше допоможе демонтаж стін між кухнею і суміжними приміщеннями. Але для проведення таких операцій потрібно одержання дозволу у відповідних органах.

Якщо ви не хочете робити такий капітельні ремонт, то можна розширити простір кухні візуально. Існує безліч варіантів візуального розширення простору, серед яких особливе місце займає розширення простору за допомогою дзеркал. Дзеркала встановлюються на стінах, бажано в таких місцях, де в них будуть відображатися різні елементи меблів. Такі маніпуляції дозволять значно розширити простір приміщення візуально, без руйнування стін.

Від себе:

Після того як ви завершите ремонт приміщення кухні, саме час подумати про покупку якісної кухні від виробника. Чому від виробника? Та тому що так можна істотно заощадити гроші і до того ж отримувати якісний товар.


Фартух для кухні зі скла своїми руками, скляний фартух для кухні фото, фартух для кухні з плитки і мозаїки, дизайн
Як зробити ремонт на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт кухні
<