Banner
Banner
Banner

Вибір пральної машини, види пральних машин і догляд за ними

травня 25, 2012


Побутова техніка стала невід’ємною частиною життя сучасної людини, а пральна машина є обов’язковим атрибутом будь-якої квартири. Сучасні моделі пральних машин оснащені численними корисними функціями і можливостями: різні режими прання в залежності від виду тканини і ступеня забруднення, додаткова сушка одягу, а також електронне управління, функції запам’ятовування та розпізнавання тканин і багато інших.

Основним показником при виборі пральної машини  є тип завантаження. За цією ознакою всі машини діляться на 2 типи: з горизонтальним завантаженням і вертикальним. До переваг пральних машин з горизонтальним завантаженням можна віднести місткий барабан, невелике споживання води, можливість вбудовувати під стільницю.

Переваги пральних машин з вертикальним завантаженням полягають в їх компактності. Такі машини значно менші по розмірах в порівнянні з горизонтальними, що дозволяє значно економити простір. При цьому невеликі розміри ніяк не позначаються на місткості барабана. Тому, перед тим, як вибрати пральну машину, слід продумати, де вона буде встановлена.

Пральні машини вимагають до себе дуже уважного ставлення. Від правильного догляду за пральною машиною залежить термін її служби. Використовувати машину потрібно відповідно до інструкції з експлуатації, слід регулярно проводити технічне обслуговування машини. Це дозволить значно економити на ремонті.

Але якщо ремонт все ж необхідний, то краще звертатися відразу до сервісного центру і довірити цю справу професіоналам. Багато сервісних центрів виконують цілодобовий ремонт пральних машин або цілодобово приймають заявки, а також пропонують можливість виклику фахівця з ремонту на будинок. Самостійний ремонт пральної машини видається дещо складним, так як сучасні моделі машин в більшості випадків оснащені електронним управлінням і мають складне розташування деталей і вузлів.

 

Вибір матеріалу для будівництва лазні
Поради при купівлі квартири

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Поради
<