Banner
Banner
Banner

Секрети квартирного переїзду

травня 21, 2012


Покупка нового житла – це завжди радість, адже так добре поміняти свій старий, часом незатишний, будинок або квартиру і переїхати, наприклад, в новеньку велику сучасну квартиру або красень заміський будинок. Але, як правило, будь-який переїзд пов’язаний з заворушеннями і частим задаванням собі питання: «А чи все ми взяли? Нічого не забули », адже у наших людей при переїзді збирається стільки речей, що забути, що-небудь деколи дуже просто.

Для тих людей, які хочуть, щоб переїзд не зіпсував всю радість від покупки нового житла, потрібно переглянути кілька порад, дотримуючись яких, при переїзді можна зберегти як речі, так і нерви свої і своїх близьких.

Варто вказати, що якщо вам ніколи підготовлятися і збирати речі, можна замовити досить популярну сьогодні послугу під назвою квартирний переїзд під ключ. Суть такої послуги полягає в наступному – укладається договір зі спеціалізованою фірмою, яка всі наявні на старій квартирі речі акуратно збере, упакує і привезе на нову квартиру, тим самим не створюючи зайвих проблем.

Правила квартирного переїзду:

  • Необхідно обов’язково підготувати до переїзду всі речі і пакувальний матеріал заздалегідь. Кращим варіантом буде при підготовці скласти список всіх наявних речей  - так буде потім простіше дізнатися, чи все забрали.
  • Перед переїздом необхідно упакувати всі речі, але при проведенні цього процесу, головне упакувати їх правильно, тобто таким чином, щоб в ході транспортування вони не пошкодилися. Так, наприклад, всю скляну тару необхідно ретельно загорнути в папір, а побутову техніку, одяг та різноманітні книги упакувати в коробки (окрему для кожного виду речей). Що стосується громіздких предметів меблів, то їх потрібно розібрати і просто обгорнути газетою або спеціальним папером.
  • Після того як всі речі зібрані, можна викликати машину. Найкраще наймати вантажний автомобіль, адже він за один або пару раз зможе перевезти всі речі на відміну від того ж легкового.


Переобладнання комори під гардеробну кімнату
Вибір пральної машини, види пральних машин і догляд за ними

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Поради
<