Banner
Banner
Banner

Поради при купівлі квартири

травня 21, 2012


Сьогодні безліч людей хочуть купити квартиру, але не наважуються це зробити, тому що бояться всіх складнощів, які можуть виникнути в процесі покупки. Саме для таких обережних людей і написана ця стаття. В ній Ви можете знайти кілька порад, як купити квартиру і потім не залишитися з носом.

Народне прислів’я нам каже: «Поспішиш – людей насмішиш!», його можна з легкістю застосувати і для процесу покупки квартири. Перед покупкою квартири слід обов’язково зважити всі «за» і «проти», прорахувати всі можливі варіанти, звернутися до досвідчених юристів і ріелторам і тільки після цього можна приступати до покупки.

Під час покупки квартири особливу увагу слід приділити факторам, які будуть наведені нижче, якщо вони з’являються, то знайте – Вас хочуть обдурити:

  • Перегляд квартири, що купується відбувається в темний час доби, а на прохання про оглядини при денному світлі продавці йдуть в відмовну. Даний прийом застосовується для того, щоб приховати від очей покупця неживописну територію навколо будинку.
  • Продавець веде Вас до будинку всякими окружними шляхами, а прийшовши до пропонованої квартири, довго возиться з замком і плутає ключі. Це означає, що такий продавець просто продає не свою квартиру і краще з ним не зв’язуватися.
  • Продавець наполягає на оформленні угоди тільки у певного нотаріуса, а на будь-які пропозиції з боку покупця відмовляється. Такі дії продавця можуть означати одне – нотаріус куплений, а тому мати з ним справу не варто, адже таке співробітництво ні до чого доброго не приведе.

З усіх наведених прикладів можна зробити висновок – першим і найголовнішим  порадою при купівлі квартири  є – не поспішати.

Другим правилом можна назвати перевірку всіх комунікацій на предмет течі, проривів чи пробоїв електропроводки.

Якщо у Вас виникають якісь питання чи Ви сумніваєтеся в легітимності угоди, то краще всього поставити таке питання юристу, оскільки реально може допомогти тільки кваліфікований фахівець.

Секрети квартирного переїзду
Переобладнання комори під гардеробну кімнату

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Поради
<