Banner
Banner
Banner

Переобладнання комори під гардеробну кімнату

вересня 12, 2012


Вирішивши раціонально використовувати простір власної квартири, для початку звільніть комору або комірку від старого мотлоху. Зламані стільці, посуд з відбитими краями, кошики з пом’ятими боками, речі, які не надягали більше п’яти років, десятки порожніх скляних банок – все це відправляємо на звалище. А звільнене приміщення перетворюємо в гардеробну кімнату.

Щоб розмістити всередині одяг, головні убори, взуття, сумки, ковдри, постільна білизна та багато інших корисних речей, необхідно правильно спланувати простір. Зараз багато фірм виготовляють спеціальні гардеробні шафи купе, де кожна дрібниця буде мати власне місце. Спочатку дизайнер знімає мірки з колишньою комори і вислуховує побажання господаря квартири про те, що йому потрібно в ній розмістити. Полки, кронштейни та інші деталі можуть бути закріплені як безпосередньо на стінах приміщення, так і на панелях, якими вони попередньо обшиваються. Використовується спеціальна фурнітура, завдяки якій штанги для одягу можуть підніматися і опускатися, ящики і полиці – висуватися, а всі разом – складати зручний ансамбль для зберігання речей.

Обладнавши комору під гардеробну, ви можете вибрати будь-який тип внутрішньої обробки. Одними з найбільш популярних зараз вважаються «гардеробні на панелі», не потребують спеціальної підготовки стін, так як панелі з ДСП закріплюються безпосередньо на них за допомогою спеціальних профілів, нівелюють всі недоліки поверхні. В цьому випадку замовники можуть заощадити, відмовившись від «стелі» і «підлоги» в гардероюной.

Можна задіяти тільки частину комори, встановивши в ній кутову шафу-купе. В цьому випадку необхідно буде подбати про додаткову внутрішню підсвітку меблів. Багато компаній, що займаються виготовленням меблів на замовлення, на своїх сайтах дають повну інформацію про продукцію, допоможуть швидше вибрати шафи купе кутові каталог фото і докладний опис моделей.

Обов’язковою деталлю гардеробної або кутової шафи-купе має бути велике дзеркало, де ви будете відбиватися в повний ріст, щоб було зручніше підбирати комплекти одягу. Найчастіше дзеркала закріплюються на дверцятах, в деяких випадках розсувні двері це дзеркальні панелі. Гардеробні завжди виготовляються на замовлення, з урахуванням розмірів приміщення, тому їх форма і габарити підбираються індивідуально.

Вибір пральної машини, види пральних машин і догляд за ними
Вибір матеріалу для будівництва лазні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Поради
<