Banner
Banner
Banner

Водостічні системи покрівлі

лютого 27, 2012


Красива дах є найкращим прикрасою для кожного будинку, за допомогою якого можна підкреслити стиль і рівень достатку господарів цього будинку. Покрівля будинку це той елемент даху, який відразу ж впадає в очі, а це означає, що виглядати вона повинна на висоті. Як правило, в конструктивному оформленні даху приймає участь не тільки покрівля, а й різні водостічні системи, призначені для відведення зайвої вологи з даху.

Завдяки водостічних систем покрівлі вдасться уникнути пошкодження декоративного фасаду і стін будівлі, а також такі системи запобігають затоплення підвальних приміщень і цокольних поверхів. Від правильного вибору водостічних систем покрівлі залежить і відсутність калюж біля вашого ганку, а також відсутність слизькій крижаної кірки, яка може утворюватися в результаті підмерзання Олія, що стекла з даху води взимку.

На сьогоднішній день існує досить багато різноманітних видів водостічних систем покрівлі, але їх все можна розділити на дві основні групи:

 • Водостічні системи з металів і сплавів. Такі види водостоків відрізняються високими показниками міцності, що дуже добре підходить для наших погодних умов, особливо взимку, коли на водостік тисне маса снігу. Також, металеві водостічні системи покриваються спеціальними полімерами, завдяки яким вони не піддаються корозії. Окреме слово варто сказати про мідних водостоках, які володіють красивим зовнішнім виглядом і досить таки тривалим терміном експлуатації.
 • Пластикові водостічні системи. Такі водостічні системи не піддаються ніякому увазі корозії, стійкі до інтенсивного сонячного випромінювання, а також володіють високою еластичністю, що оберігає їх від поломки при замерзанні в них взимку води.
 • Також всі види водостоків можна розділити і за формою перетину на:

 • З круглим профілем.
 • З прямокутним профілем.
 • Від себе:

  Днями купив секційні ворота в офіційного дилера. Все зробили під ключ, установка входила у вартість воріт. Довго не міг визначитися з вибором, вже дуже великий там асортимент.


  Пароізоляція покрівлі
  Переваги бітумної черепиці

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Покрівля
  <