Banner
Banner
Banner

Види покрівлі

лютого 27, 2012


Сьогодні на ринку покрівельних матеріалів пропонується величезна кількість покриттів для пристрою покрівлі.

Покрівлі бувають п’яти видів: рулонні, мембранні, складальні, пластичні, листові. Крім цього даху діляться на дві великі групи: покрівлі для міського будівництва та покрівлі для котеджів.

Рулонні покрівлі облаштовують за допомогою Бітон-полімерних матеріалів з армуючої основою. Найпоширеніші рулонні покрівельні матеріали – це пергамін і толь. Під рулонні покрівлі легко можна закріпити водостік. У дахів з пергаміну і руберойду є кілька недоліків – вони недовговічні і схильні до гниття. Їх зазвичай застосовують там, де можна використовувати інший покрівельний матеріал.

Мастикові покрівлі. Це полімерна мембрана, яка формується на поверхні даху. Мастикових покрівлях виходить шляхом нанесення на основу олігомерних продуктів, які в свою чергу утворюють на поверхні еластичну плівку. Мастика має гарну адгезію до металу і бітумних матеріалах. Мастикових покрівлях являє собою двокомпонентний склад, який наносять на дах способом наливу.

Мембранні покриття. Мембранні покриття застосовуються для промислових та інших громадських будівель. Її роблять з високопластична полімерного матеріалу, що відрізняється високою міцністю. Головна перевага мембранних покриттів – це швидке облаштування покрівельних покриттів на великих площах. Полотна заліза подаються на дах в складеному вигляді, що дуже зручно. При цьому можна відразу зробити огорожу покрівлі. Якщо правильно покласти таку покрівлю, то вона прослужить тридцять років.

Листові покрівлі. Серед них найбільш популярні – це профільовані покрівлі. Але є також і інші види листових покрівельних матеріалів. Азбестоцементні листи – це самий довговічний матеріал, який може прослужити більше п’ятдесяти років. Для того щоб підвищити довговічність, ці листи покривають складу забарвлення.

Сталеві оцинковані листи – термін служби таких покрівель також становить більше п’ятдесяти років.

Металочерепиця являє собою сталеві оцинковані листи з полімерним покриттям, вони піддаються профілізації і імітують натуральну черепицю.

Штучні покрівельні матеріали. Найдавніші штучні матеріали – це дерев’яні елементи і керамічна черепиця. Штучні покрівельні матеріали мають естетичний зовнішній вигляд, надійні і довговічні, а також стійкі до температурних перепадів.


Пароізоляція покрівлі
Переваги бітумної черепиці

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Покрівля
<