Banner
Banner
Banner

Вибираємо гнучку черепицю

лютого 27, 2012


Все більше людей при виборі покрівельного матеріалу вибирають для себе гнучку черепицю (ще її називають м’якою або бітумної покрівлею) – самий кращий на сьогоднішній день покрівельний матеріал.

Але перед тим як відразу йти в магазин і бездумно купувати першу-ліпшу гнучку плитку, необхідно обов’язково розібратися, що собою являє цей матеріал, якими властивостями володіє і які має переваги і недоліки.

Що ж таке гнучка черепиця?

Гнучка черепиця являє собою нетканий холст скловолокна, який додатково покритий двома, а то й трьома шарами бітуму. Перший шар бітуму (нижній) – це самоклеючий СБС-модифікований бітум, який значно полегшує процес монтажу такого матеріалу і захищає від поривів сильного вітру. Другий шар (верхній) спеціально покривається різнобарвними кам’яними грануляту, які і забезпечують довговічність такої черепиці, а також захищають її від механічних пошкоджень і забезпечують її гарний зовнішній вигляд. Під час зберігання і транспортування така черепиця додатково покривається силіконовою плівкою, яка захищає її від пошкоджень і яку дуже просто видалити під час монтажу.

Переваги гнучкої черепиці

Серед основних переваг гнучкої черепиці необхідно виділити кілька основних параметрів:

Естетична краса

Дах, виготовлена з такого матеріалу як гнучка черепиця не тільки надійна, але ще і дуже красива. І якщо вже зайшла розмова про красу, то найкраще з такою черепицею поєднується вініловий сайдинг. Такий матеріал має дуже широку колірну гамму і високу надійність, що робить його відмінним «супутником» гнучкої черепиці.

Гнучкість матеріалу

Висока гнучкість такого виду черепиці дозволяє обробити їй дах будь-який, навіть найскладнішій конфігурації.

Шумоізоляція

Такий вид черепиці здатний забезпечити досить високий рівень шумоізоляції і захистити від набридаючі звуків дощу або граду.

Герметичність

Завдяки тому, що гнучка плитка є багатошаровим матеріалом, вона має відрізненим герметизуючі властивості, які роблять дах вкриту таким матеріалом дуже надійною і не пропускає пил.

Гідроізоляція

Завдяки цьому своїй властивості, гнучка черепиця є просто відмінним покрівельним матеріалом, оскільки здатна захистити ваш будинок від проникнення вологи навіть в самий проливний дощ.

Низький показник водопоглинання

Завдяки використанню для створення гнучкої плитки такого матеріалу як стеклохолст, покрівельне покриття не піддається корозії і гниття. Низький же рівень водопоглинання створюється завдяки спеціальному шару грануляту, який виготовлений за технологією капсулювання.

Морозостійкість

Гнучку черепицю можна використовувати практично в будь-якій кліматичній зоні і все це завдяки використанню при її виготовленні СБС-модифікаторів.

Висока пожаробезопасность

Така плитка виготовляється з негорючих матеріалів, які здатні протистояти навіть при прямому контакту з полум’ям.


Пароізоляція покрівлі
Переваги бітумної черепиці

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Покрівля
<