Banner
Banner
Banner

Вибір матеріалу для покрівлі

лютого 27, 2012


Якщо ви будуєте свій власний приватний будинок, то не зайвим буде замислитися заздалегідь про виборі матеріалу для покрівлі . Цей процес є дуже важливим, так як від того, наскільки ви якісне покриття ви оберете, буде залежати і ваш майбутній комфорт, адже дах – це один з найважливіших елементів будинку (дах захищає житло від опадів і температурних перепадів).

На сьогоднішній день вибір матеріалу для покрівлі просто величезний і залежить тільки від ваших уподобань і того, яка якість даху ви хочете отримати. Найпопулярнішими матеріалами є керамічна черепиця, металочерепиця, м’яка покрівля, шифер, а також природні матеріали, такі як солома, очерет (як правило, такі покриття сьогодні застосовуються дуже рідко).

Вибираючи матеріал для покрівлі, слід обов’язково враховувати наступні параметри:

 • Вага майбутньої покрівлі. Цей параметр є досить значущим, адже не всякі балки здатні витримати велику вагу. Так, наприклад, металочерепиця набагато важче натуральної черепиці, а значить, якщо її встановити на недостатньо міцні балки, то дах з часом може обвалитися.
 • Довговічність. Цей параметр можна назвати основним, адже якщо вибрати недостатньо довговічні матеріали, то з часом доведеться покрівельне покриття міняти.
 • Зовнішній вигляд покрівлі.
 • Колір покрівлі.
 • Надійність у використанні.
 • Ціна на матеріали. Вартість покрівлі на сьогоднішній день є також одним з вирішальних факторів при виборі матеріалів. В основному ціна матеріалу складається з товщини матеріалу, складу цього матеріалу і шару покриття.
 • Крім вищевказаних параметрів, матеріал для покрівлі обов’язково повинен володіти високим рівнем шумопоглинання (погодьтеся, що стукіт крапель по покрівлі не сподобається нікому, адже вона схожа з барабанним дробом).
 • Від себе:

  Хочете щоб у вашій хаті завжди була гаряча вода, і ви не завили від аварій комунальних служб? Купуйте бойлер непрямого нагріву, це оптимальне рішення для заміського будинку.


  Пароізоляція покрівлі
  Переваги бітумної черепиці

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Покрівля
  <