Banner
Banner
Banner

Вибір матеріалу для покрівлі: три моменти, з яких починається вірне рішення

лютого 27, 2012


Вважається, що головний елемент в будинковій конструкції – фундамент. І оскаржувати важливість цієї конструкції безглуздо. Хоча назвати дане твердження абсолютно справедливим теж не можна. Адже будь-який грамотний будівельник з досвідом роботи як мінімум в 10-15 закінчених проектів, – підтвердить, що незначущих дрібниць в будинку немає. Якщо фундамент буде виконаний без помарок, але стіни на нього поставлені під небезпечним кутом, то якості проживання в такій будові все одно не буде. Те ж чекає невдачливого замовника будинкового проекту, якщо покрівля конструкції буде виконана з помилками. Тому так важливо не послаблювати пильності в кожному окремому рішенні при будівництві власного будинку.

Покрівля може виконуватися в найрізноманітніших варіантах. Її можна покрити натуральним матеріалом, гарантовано підвищивши навантаження на конструкцію будинку, але забезпечивши якість її зовнішнього захисту, довгострокової міцності і ефектного вигляду. Не маючи в розпорядженні коштів, достатніх для покупки дорогого облицювального матеріалу, кожен претендент може зупинити свій вибір на такому альтернативному вирішенні, як бітумна черепиця. Народжена, щоб замінити дорогий натуральний аналог, вона цілком впорається з більшістю вимог до якості покрівельного оснащення. Не можна забувати і про асортимент металочерепичного продукту. Адже саме такий матеріал для даху сьогодні визнаний самим оптимальним – в рамках поєднання ціни, складності установки і якості довговічною експлуатації.

Головні чинники, на яких необхідно побудувати систему оцінки кожного з представлених на ринку покрівельних матеріалів варіанту, нараховують усього три моменти. По-перше, потрібно врахувати особливості розташування будинку. Агресивність зимового періоду, підвищення температур в літню пору і велика кількість опадів, – все це може зіграти серйозну роль при виборі відповідного матеріалу.

По-друге, фінансові можливості конкретного претендента. Як правило, саме цей критерій диктує рішення. Однак він повинен бути саме там, де перебуває зараз – на другому місці розгляду. Іноді краще почекати з закінченням оформлення покрівлі або пошукати шляхи поповнення наявних засобів – в рамках кредитної позики або тимчасового прийняття грошей у друзів і родичів, – ніж вибрати більш дешеву, але зовсім не підходить для конкретного проекту покрівлю.

І, по-третє, особисті побажання самого майбутнього мешканця. Цей момент також не можна упускати. Адже психологія оцінки власного будинку – вельми серйозний фактор, від якого може залежати не тільки здоров’я самого оцінювача, але і настрій всієї його родини. У розрізі довгострокового періоду та щоденного впливу.


Пароізоляція покрівлі
Переваги бітумної черепиці

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Покрівля
<