Banner
Banner
Banner

Вентиляція покрівлі

лютого 27, 2012


Дах є основним захистом заміського будинку від негоди, холоду та вологи, а тому при її конструюванні необхідно подбати про надійну її тепло-звукоізоляції і герметизації.

Але виконання тільки перерахованих вище вимог недостатньо для забезпечення надійної та довговічного захисту вашої даху, адже якщо не буде налагоджена правильна вентиляція покрівлі , то всі роботи по ізоляції будуть проведені практично марно.

Як правило, вентиляція покрівлі одночасно допомагає вирішити кілька основних завдань:

 • Виведення залишкового пари, яка може проникати під покрівлю з внутрішніх приміщень будівлі.
 • Правильне поширення температури по всій поверхні даху (рішення даного завдання допомагає уникнути утворення люду під покрівлею).
 • Зведення до мінімуму напливів тепла, які можуть виникати під обшивкою покрівлі під впливом прямих сонячних променів.
 • Для правильного створення системи вентиляції покрівлі, не потрібно встановлювати будь-яких особливих витяжних систем – досить усього лише створити нутрії ската даху конвективний повітряний потік.

  Як правило, для забезпечення належного рівня вентиляції покрівлі, досить і звичайного класичного слухового вікна на горищі (це тільки якщо будинок має «класичний» скат даху і вона покрита шифером або покрівельним залізом). Якщо ж у вас сучасний будинок, то пристрій системи вентиляції трохи ускладнюється, тому з’являється необхідність використання спеціальних вентилюють пристроїв, таких як:

 • Вентиляційні труби (як правило, виготовляються з міцних і легких матеріалів, таких кЯ поліпропілен).
 • Покрівельні вентилі і вентилятори – такі пристрої допомагають створити штучну тягу в горищних приміщеннях.
 • Вентиляційні системи для підпокрівельного простору – конструкція таких вентиляційних систем залежить тільки від типу покрівельного матеріалу.
 • Від себе:

  Для того щоб на даху було безпечно працювати, і інтенсивні сонячні промені не зліпили вас, рекомендую купити cолнцезащітние окуляри, можна спортивні, вони надійніші сидять.


  Пароізоляція покрівлі
  Переваги бітумної черепиці

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Покрівля
  <