Banner
Banner
Banner

Як зробити підсвічування стелі

лютого 27, 2012


Гіпсокартонні стелі вже давно увійшли в наш дім. Дуже часто в такі стелі встановлюється вбудована підсвітка, яка складається з цілої системи ламп. Але щоб така система працювала без збоїв, потрібно знати, як зробити підсвічування стелі правильно.

Перед тим як зробити підсвічування стелі необхідно виконати розводку електрики для ламп, а також підвести відповідну арматуру. Бажано, при монтажі проводки зробити вимикачі не для всіх ламп, а тільки для певної групи. Таке розбивання ламп на сектори, допоможе зробити систему підсвічування більш надійною. Найкраще встановити два вимикача, які будуть включати лампи через одну.

Перед установкою системи освітлення в гіпсокартонових стелю необхідно продумати, який саме вид підсвічування планується використовувати. Найпоширенішими на сьогоднішній день є світлодіодні, люмінесцентні і системи, що складаються зі звичайних ламп розжарювання. Такі системи можуть монтуватися кількома способами, самими поширеними серед яких є точкова і стрічкова системи.

Якщо ви не хочете ризикувати або випробовувати долю, найміть професіоналів для монтажу підсвічування стелі, знайти їх можна в будь-якій газеті з безкоштовними оголошеннями.

Після того як всі приготування закінчені необхідно видалити старий вимикач, а на його місце встановити новий. Для цього необхідно просвердлити в стіні канавки, куди надалі буде укладений кабель. Даний кабель необхідно укласти від вимикача і до стелі, де розводиться на всі лампочки. Дуже важливою умовою є те, щоб даний кабель був покладений в стелю. Всю схему розводки найкраще продумати заздалегідь, ще до монтажу гіпсокартонових стелі, так як може знадобитися додатковий простір для установки трансформаторів галогенових ламп.

Ось так легко і просто можна навчитися як зробити підсвічування стелі . Якщо провести монтаж такої системи правильно, то вона послужить дуже гарним і функціональним оформленням стелі.


Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону
Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підсвічування
<