Banner
Banner
Banner

Прихована підсвітка стелі

лютого 27, 2012


Сьогодні все більшої популярності серед споживачів завойовує прихована підсвічування стелі. Існує одна досить вагома причина, по якій дана система підсвічування користується такою популярністю: приховані джерела освітлення дають достатньо світла для того, щоб зробити кімнату придатною для роботи.

Ще однією перевагою прихованої підсвітки стелі можна назвати її можливість створення деякої специфічної атмосфери таємничості, містики, бо з першого погляду просто незрозуміло, звідки ллється світло. Якщо ви не впевнені, чи підходить вам така підсвітка, орендуйте квартиру з такою підсвіткою на добу і подивіться, чи подобається вам таке світло, чи варто він цих грошей. Благо оренда квартир на добу задоволення не витратне.

Але не варто забувати про те, що якість і довговічність всієї системи підсвічування залежить від якості кожного окремого елемента даної системи. Відповідно, гарна якість освітлювальних приладів тягне за собою і додаткові витрати на них.

Одним із самих основних переваг прихованої підсвітки стелі є простота її монтажу. Такий вид підсвічування може бути змонтований в будь-яких, навіть в самих важкодоступних місцях приміщення. Також дана система освітлення не вимагає якогось особливого догляду.

Для створення прихованої підсвітки стелі, як правило, застосовуються світлодіоди. Даний вид освітлювальних приладів є абсолютно безпечним для здоров’я людини, тому що вони не містять шкідливих речовин, які можуть бути в галогенних і люмінесцентних лампах. Світлодіоди дуже стійкі до зовнішнього механічного впливу, що дозволяє значно продовжити їхнє життя.

Прихована підсвітка робочого місця дуже часто є необхідним заходом, так як даний вид підсвічування не створює відблисків на усіляких поверхнях (монітор, стіл).

Але крім усіляких робочих функцій, прихована підсвічування стелі виконує і свою основну функцію – створює унікальне стилістичне оформлення стелі.


Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону
Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підсвічування
<