Banner
Banner
Banner

Підсвітка стін

лютого 27, 2012


Якщо Ви хочете створити в своєму будинку неповторну і фантастичну атмосферу свята і романтики, то для цього можна використовувати підсвічування стін . Така система підсвічування дозволяє порушити монотонність простору, а також оформити нове бачення приміщення.

Для створення систем підсвічування стін можуть використовуватися різноманітні освітлювальні прилади:

 • Вбудовувані світлодіодні світильники LED-A03В. Такі світильники можна вбудовувати в гіпсокартонні і бетонні стіни без використання усіляких монтажних коробок. Такий вид освітлювальних приладів дозволяє створити в приміщенні особливу м’яку атмосферу.
 • Вбудовувані світлодіодні світильники LED-J04. Під час використання даного освітлювального приладу світловий потік направлений вниз, що створює ефект ллється зсередини стіни світла. Монтаж даних освітлювальних систем здійснюється без монтажної коробки, а світильник встановлюється за допомогою спеціальних розпірок.
 • Тонкі вбудовувані світлодіодні світильники LED-L02B. Такі світильники створюють дуже хорошу м’яке підсвічування, яка просто радує око. Даний вид світильників встановлюється в монтажному отворі за допомогою спеціальних пластикових «зачепів».
 • Вбудований точечний світлодіодний світильник LED-HH02. Такий вид приладів для підсвічування стін використовуються для економічної нічний підсвічування. Складаються дані світлодіодні світильники з міцного алюмінієвого корпусу, який відмінно підходить для закріплення в бетонних стінах.
 • Встановивши підсвічування стін у своєму будинку можна добитися саме тієї шуканої краси, якої не могла створити ніякі інші системи освітлення. Дані системи не вимагають витрати великих коштів під час монтажу.

  Від себе:

  Ви не знаєте як зробити офісний переїзд правильно? Не біда, тепер офісні переїзди не представляють великої проблеми, адже на ринку послуг можна замовити будь-який переїзд під ключ, в тому числі і офісний.


  Прихована підсвітка стелі
  Гнучкий неон – свято кожен день!

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Підсвічування
  <