Banner
Banner
Banner

Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону

лютого 27, 2012


Сьогодні безліч людей встановлюють у своїх квартирах підвісні стелі. Безумовно, такий вид стель є дуже красивим і привабливим, але чому б не зробити його ще й функціональним, тобто не встановити на ньому додаткові освітлювальні прилади? Такий «підсвічений» підвісна стеля буде просто відмінно виглядати, і надавати настрій всьому приміщенню.

Існує кілька саами основних способів підсвічування стелі:

 • Неонова. У такому вигляді підсвічування підвісних стель з гіпсокартону застосовуються неонові лампи, заповнені інертним газом, в яких під впливом електронного струму газ починає світитися.
 • Люмінесцентна. У такому вигляді підсвічування застосовуються газорозрядні люмінесцентні лампи, принцип роботи яких такий же, як і в неонових.
 • Світлодіодна підсвітка. В даному виді підсвічування застосовуються найдешевші та практичні види освітлювальних приладів – світлодіоди. Цей вид підсвічування підвісних стель з гіпсокартону дуже красивий і її досить легко монтувати.
 • Сьогодні існує просто величезна безліч варіантів підсвічування підвісних стель з гіпсокартону , але найкрасивішим вважається світлодіодне підсвічування.

  Дуже красивою світлодіодним підсвічуванням є, так зване «Зоряне небо», яке імітує ефект ясного зоряного неба.

  При монтажі такого виду підсвічування можна встановити спеціальні контролери, які допомагають регулювати яскравість світла, а також змінювати його колір.

  Світлодіодна система підсвічування монтується у вигляді ланцюга світлодіодів, які викладаються в певному порядку, створюючи при цьому малюнок, такий який тільки Ви побажаєте. Для установки такої системи необхідно буде придбати світлодіодні модулі та регулятори, які після необхідно встановити в простір між гіпсокартоном і стелею.

  Від себе:

  Особливо добре підсвічування стелі буде виглядати на кухні. Зробіть на кухні арки міжкімнатні, арка з прихованою підсвічуванням буде добре виглядати.


  Прихована підсвітка стелі
  Гнучкий неон – свято кожен день!

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Підсвічування
  <