Banner
Banner
Banner

Підсвітка для ванни

лютого 27, 2012


Підсвітка для ванни є необов’язковим, але таким красивим елементом декору даної кімнати. Якщо ще кілька років тому такого виду декоративного підсвічування майже не було в нашій країні (а хоч і була, але була зовсім не поширена), то сьогодні існує досить багато різноманітних освітлювальних елементів для створення підсвічування для ванної : < / p>

 • Однією з найкрасивіших підсвічувань для ванної є підсвітка під назвою «перлинна веселка». Даний вид підсвічування являє собою набір з трьох круглих «перлин», які, якщо опустити їх у воду, починають переливатися різними кольорами, створюючи при цьому дуже красиві відображення і сяйво в воді. Виготовляються такі «перлини» з екологічно чистого пластику, кожна діаметром 5см, коштують такі елементи підсвічування для ванної зовсім недорого, а тому доступні кожному споживачеві.
 • Ще одним видом підсвічування для ванної є лампи, які кріпляться у ванній під водою. В таких лампах є можливість зміни кольору, що створить у вашій ванній кімнаті неповторну атмосферу затишку та комфорту, що дозволить вам максимально розслабитися у ванній.
 • Ще одним вартим елементом підсвічування ванній є SPA-підсвічування, яка може кріпиться як у ванній, так і на стіні біля ванної. Застосування даного виду підсвічування допоможе отримати максимальне задоволення від прийняття ванни, так як є можливість плавного регулювання кольору, і настроювання такого, який допоможе вам максимально розслабитися.
 • Варто сказати і про такий вид підсвічування для ванної як підсвічування, яка встановлюється в раковині. Такі світильники мають дуже м’яким світінням, так як лампа розташована прямо усередині раковини і весь світ рівномірно розсіюється. Таке підсвічування дуже хороша, так як вставши з ранку і прийшовши у ванну кімнату щоб вмитися, ми ще кілька хвилин стоїмо і звикаємо до яскравого світла лампи, а так як ця лампа дуже м’яко світить, то і стояти по кілька хвилин даремно більше не доведеться.
 • Від себе:

  Якщо ви хочете щоб біля вашого будинку було завжди світло і безпечно, поставте світлодіодне вуличне освітлення. Світлодіодне освітлення економічне і довговічне.


  Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону
  Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Підсвічування
  <