Banner
Banner
Banner

Підсвітка для кухні

лютого 27, 2012


Кухня – це таке місце, де творяться кулінарні дива, і створюються маленькі шедеври, і тому висвітлення даної кімнати теж повинне бути хороше. Іноді, простий лампи або двох просто не вистачає для нормального освітлення кухні, а тому використовують локальні елементи підсвічування для кухні .

Використовуючи різні світильники можна створити на кухні різноманітні функціональні зони:

 • Робоча зона. У таку зону входить обідній стіл, який потрібно висвітлити максимально.
 • Зона в яку входять плита, обробний стіл і миття. Така зона також потребує хорошому освітленні, тому що дуже важливо бачити те що готуєш.
 • При облаштуванні підсвічування для кухні особливу увагу слід приділяти робочій зоні кухні, яка повинна бути підсвічена максимально яскраво, а колірна гамма світильників повинна бути нейтральною, щоб не спотворювати натуральний колір продуктів, які там готуються. Найкраще для гарного освітлення робочої зони використовувати декілька джерел освітлення.

  Щоб приготована вами їжа виглядала ще більш апетитно і красиво, стіл необхідно підсвітити за допомогою спеціальних підвісних світильників, які встановлюються над столом, таким способом, щоб можна було регулювати їх висоту.

  Вибирати елементи підсвічування для кухні необхідно дуже скрупульозно, тому що освітлення повинне бути досить яскравим і достатнім. Найбільш часто для освітлення кухні використовуються неонові лампи, лампи денного освітлення, світлодіодні і звичайні лампи. Найбільш економічними і яскравими на сьогоднішній день є світлодіодні лампи, які можна компонувати відразу по кілька штук в одному світильнику. Також, відмінним вибором для освітлення ніш і зони плити будуть неонові лампи, які мають досить яскравим, але в той же самий час і м’яким світлом.

  Від себе:

  Для зручного розрахунку заробітної плати рекомендую вам купити зручну і функціональну програму 1с зарплата і кадри. Вашій бухгалтеру сподобатися 1с зарплата і кадри.


  Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону
  Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Підсвічування
  <