Banner
Banner
Banner

Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

лютого 27, 2012


Простим білим стелею в наш час давно ніхто не обмежується. Сучасний ремонт включає в себе не тільки декоративну обробку стін та підлоги, а й фантазійне оформлення верхнього перекриття. Все частіше для реалізації дизайнерських фантазій жителі сучасних багатоповерхівок використовують натяжні і підвісні конструкції, усередині яких можна організувати оригінальну систему освітлення. Сьогодні, зокрема, темою нашої розмови буде світлодіодне підсвічування багаторівневої стелі з гіпсокартону.

Світлодіодна (діодна) і неонова підсвітка натяжної та гіпсокартонної стелі

Прихована підсвітка виглядає дуже ефектно, особливо коли під горизонтальною поверхнею організований не суцільний, а переривчастий навіс. В імпровізованих сходах можна організувати кілька кольорових світлодіодних стрічок для підсвічування стелі , які допомагають створити камерну інтимну атмосферу в приміщенні. Яскравого світла невеликі лампочки не дають, проте в поєднанні зі звичайними світильниками дозволяють створити ефект паряться кімнати.

як зробити стелю з гіпсокартону з підсвічуванням
натяжна стеля з прихованою діодним підсвічуванням
світлодіодне підсвічування багаторівневої стелі

Стеля з гіпсокартону з підсвічуванням сконструювати зовсім нескладно, враховуючи те, що сучасні технології максимально полегшили працю рядового міського жителя. Якщо говорити про фінансовий бік питання, то світлове оформлення обходиться не так вже й дорого. Стандартна стрічка довжиною 5 м коштує в середньому $ 20, тоді як будівельні матеріали для стелі стоять в цілому не більше $ 10 за кв. м. Натяжна стеля з прихованою підсвічуванням буде трохи дорожче, приблизно $ 50 за кв. м.

Стрічки з дрібних світильників можна розташувати по периметру кімнати або пустити змійками над основним полотном. У випадку з гіпсокартонними листами зручніше робити перший варіант. Якщо в конструкції перекриття закладено кілька складових елементів, то неонова підсвітка стелі може бути організована вздовж кожного з них. Допускається хаотичне розташування лампочок. Якщо, приміром, натяжна стеля декорований фотографією, то в основних елементів можна зробити світиться контур.

Щоб кімната в цілому не страждала від відсутності хорошого кольору, світлодіоди рекомендується комбінувати з класичними світильниками.

Як зробити підсвічування стелі своїми руками, монтаж і установка, фото

Розглянемо коротко питання про те, як зробити монтаж світлодіодного підсвічування стелі з Гіпоскартон листів, розташованих у вигляді сходинки по периметру перекриття. Розташуємо наші лампочки вздовж цієї сходинки. Враховуючи те, що стандартна кімната має параметри 6 м х 3 м, її периметр буде дорівнювати 18 м. Саме така довжина світлодіодних стрічок нам і знадобиться. А беручи до уваги те, що послідовно може бути пов’язане не більше 15 м стрічки, зробимо підсвічування переривчастою. Як ви розділите стрічку в своїй квартирі, вирішуйте самі.

Отже, купуємо 20 м (4 стрічки по 5 м) світлодіодів улюбленого кольору і приєднуємо їх до двох контролерам, щоб вийшло як мінімум два послідовно підключених сегмента по 10 м. Кожен контролер під’єднуємо до проводці. Щоб підсвічування стелі світлодіодами не згоріла в першу ж хвилину роботи, важливо спочатку підключити до електромережі саме контролер, а вже до нього стрічку.

Наступним етапом є безпосередня установка стрічки під стелю. Більшість стрічок (фото діодного підсвічування стелі є в нашій галереї) із зворотного боку мають клейку основу, укриту захисної папером. Зніміть цей захисний шар і прикладіть лампочки до зворотної сторони гіпсокартонної конструкції. Знизу стрічку не повинно бути видно. Щоб висвітлення виглядало найбільш ефектно, відступите від краю листа 5-10 см. Якщо загнати стрічку зовсім вглиб, то освітлення буде ледве помітним, хоча і воно виглядає в цілому красиво. Стелі з підсвічуванням фото – гарне підтвердження цьому твердженню.


Прихована підсвітка стелі
Гнучкий неон – свято кожен день!

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підсвічування
<