Banner
Banner
Banner

Неонова підсвічування в інтер'єрі

лютого 27, 2012


Кожна людина намагається зробити свою квартиру красивіше, ніж у сусіда. Допомогти в цьому може ефектна підсвітка елементів декору квартири. Найчастіше в якості освітлювальних приладів використовуються неонові лампи.

Неонова підсвічування в інтер’єрі стала відомою зовсім недавно, але навіть за такої, здавалося б недовгий термін стала дуже популярною серед споживачів. Таку популярність легко пояснити, тим, що неонова підсвітка є дуже красивим і стильним способом прикрасити і оновити зовнішній вигляд своєї квартири, не дарма ж неон ще, починаючи з 50-х років, використовується як ілюмінації в самому азартному місті світу Лас Вегасі. < / p>

Найбільш затребуваним застосуванням неону в інтер’єрі є неонова підсвітка стін . Такий вид підсвічування допоможе зробити ніші і різні полички у вашому домі виразнішими і додати їм деякий новий стиль. В якості освітлювальних елементів в даному виді підсвічування використовуються спеціальний гнучкий світлодіодний неон, його ще називають LED neon flex. Такі освітлювальні прилади являють собою звичайну ПВХ трубку, в яку через певну відстань вставлені світлодіоди.

Ще один дуже хороший спосіб прикрасить квартиру – це установка спеціальної неонової підсвітки стелі . Такий вид підсвічування може використовуватися для підсвічування як звичайних, так і підвісних і натяжних стель. Джерелом світла в таких освітлювальних приладах служать спеціальні скляні лампи, заповнені неоново-аргонової сумішшю. Такі неонові лампи, як правило, невеликого діаметру і їх можна встановити навіть в самих важкодоступних місцях.

Вся неонова підсвітка має безліч переваг:

 • Неонові лампи мають дуже широку гаму світіння, серед яких можна підібрати саме ту, яка підійде вам.
 • Неонові лампи мають дуже великий термін служби.
 • неонове підсвічування можна змонтувати навіть в самих важкодоступних місцях квартири.
 • Неонові лампи під час роботи не видають звуків.

 • Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону
  Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Підсвічування
  <