Banner
Banner
Banner

Гнучкий неон – свято кожен день!

лютого 27, 2012


Вам подобається гуляти по вечірньому місту? Чи не правда красиво – виходиш на вулицю, кругом вогні реклами, вітрин, вивісок. І все це – неон, найбільш вживаний застосовуваний вид сучасного освітлення.

Однак створити святкову атмосферу або просто зробити ефектне підсвічування можна і у себе вдома за допомогою декоративного неонового шнура або, як його інакше називають, гнучкого неону.

Неоновий шнур – це трубочка з прозорого ПВХ, заповнена різнобарвними світлодіодами, які починають світитися при включенні в електричну розетку. Використовувати гнучким?

? Й неон дуже просто – ви відрізаєте шматочок шнура певної довжини, потім одягаєте на кінці неонової трубки спеціальні роз’єми (вони продаються в тих же магазинах, що і неоновий шнур) і за допомогою перехідника підключаєте до розетки.

Споживає неоновий шнур зовсім небагато електроенергії, вимагаючи для себе напруги 12 або 24 вольт в залежності від товщини трубки.

Після включення в розетку неон починає світитися м’яким світлом, а додати колір йому можна за допомогою спеціального світлодіодного контролера. Таким чином освітлення може бути від яскраво-жовтого до червоного, зеленого, синього, фіолетового та інших химерних квітів.

Неоновий шнур можна використовувати не тільки в приміщенні, а й на відкритому повітрі, не побоюючись, що дощ або сніг замкнутий електричну ланцюжок. Однак якщо ви припускаєте використовувати гнучкий неон при несприятливих умовах, роз’єми, що з’єднують трубку з електричною мережею, повинні бути оброблені спеціальним кремнієвим герметиком.

За вартістю гнучкий неон надзвичайно доступний – в магазинах ви можете придбати його за ціною приблизно 200 рублів за метр. До нього ж набувається при бажанні світлодіодний контролер для керування яскравістю світла і відтінками, а також набір роз’ємів для включення в електричну мережу і перехідник з шнуром.

Далі все залежить від розмаху вашої фантазії. Дерзайте! Робіть з неонового шнура декоративні панно, намотуйте на стільці або перила, вішайте на новорічну ялинку – словом, свято вам гарантовано!


Підсвітка підвісних стель з гіпсокартону
Підсвічування стелі з гіпсокартону, світлодіодний стрічка для підсвічування натяжної стелі, монтаж прихованої підсвітки, фото

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підсвічування
<