Правильне покриття підлоги – запорука комфорту і затишку у вашому домі! |
Banner
Banner
Banner

Правильне покриття підлоги – запорука комфорту і затишку у вашому домі!

січня 9, 2012


Вас відвідує питання “Яке підлогове покриття вибрати?” Для правильного вибору підлогового покриття у вашому майбутньому будинку, досить керуватися декількома простими правилами.

Ми заходимо в незнайому квартиру, і перше що кидається нам в очі це, безумовно, стіни і підлогове покриття. Ринок підлогових покриттів в наш час фонтанує різними пропозиціями: тут вам і лінолеум різних «сортів», різні види керамічної плитки (покласти плитку у ванній своїми руками) різних кольорів і розмірів (як вибрати керамічну плитку?), Найширший асортимент паркету і ламінату, окремі найменування, яких відрізняються не тільки кольорами, а й областю застосування, міцністю і вологостійкістю. Рядовому покупцеві зазвичай дуже складно розібратися, яке саме покриття підійде для його майбутньої кімнати.

Отже, щоб вибрати ідеальний підлогу для своєї кімнати беремо на замітку наступне:

1) Фінансові можливості. Як не вибирай, зрештою, все упреться саме в них. Адже якщо ви маєте в своєму розпорядженні бюджетом в 200 рублів і хочете застелити художній Арабська паркет, ціна якого досить висока, ясна річ у вас це не вийде.

2) Функціональність. Вибирати коштує той тип підлогового покриття, який прийнятний для даної кімнати.

Розберемо на прикладах, в яку кімнату яке підлогове покриття найбільше підходить.

Покриття для підлоги ванної кімнати

До ванної найдоцільніше буде покласти керамічну плитку. Як показує практика, це самий надійний матеріал для приміщень з підвищеною вологістю. Велика кількість найменувань керамічної плитки на ринку в наші дні дозволяє створити неповторний інтер’єр для кожної ванної кімнати.

Покриття для підлоги на кухні

Для кухні краще всього підійде вологостійкий ламінат, або знову-таки, керамічна плитка дещо іншого типу , ніж у ванній кімнаті. Також на кухні можна постелити лінолеум. Вибір таких підлогових покриттів для кухні обумовлений їх практичністю, а саме влагоустойчивостью.

Підлогове покриття для спальні та залу

Для залу і спальні найбільше підійде килимове покриття або ж ковролін. Довжина ворсу ковроліну буде залежати від переваг конкретного покупця. Длінноворсний ковролін приємний на дотик, створює додатковий затишок, проте вимагає більш частого догляду та застосування спеціальних засобів. Коротковорсний ковролін, як і звичайний килим, теж непогано виглядає на підлозі і при цьому вимагає набагато меншого догляду: досить чищення пилососом. У спальні можливе сполучення ламінатного підлоги з невеликим длінноворсним килимом. Таке крок надає додатковий затишок і багатство зовнішнім виглядом спальні.

Для залу можна вибрати паркетну підлогу, хоча цей вид покриття і вимагає чималих фінансових витрат.

3) Настрій підлогового покриття. Часто саме підлоги задають настрій кімнати. Підлога з природних матеріалів пом’якшує обстановку і додає особливий шик будь-якій кімнаті. Підлоги з натуральної керамічної плитки з грубо відшліфованою лицьовою поверхнею надають простоту і природність кімнаті, але ж цього деколи так бракує жителям мегаполісів. Натуральний лінолеум здатний створити як діловий офісний стиль, так і атмосферу теплоти й природності в залежності від його колірної гами і рельєфу зовнішньої поверхні.

4) Обслуговування та догляд. Напевно, основний критерій вибору для практичних людей. І це зовсім не дивно. Для того щоб підлогове покриття радувало нас завжди своєю красою, за ним потрібно догляд. Доглядати за різними видами підлогових покриттів слід по різному: якщо килиму досить легкої чистки пилососом, то для паркету необхідний щотижневий комплекс заходів по догляду за ним. Звичайно чим дорожче матеріал підлогового покриття, тим дорожче обходиться догляд за ним.

Для підлог з паркету, ламінату, кахельної і керамічної плитки раз на тиждень буде необхідне вологе прибирання. Її бажано проводити за допомогою спеціальних мийних серветок або ж за допомогою пилососів з функцією вологого прибирання. Небажано використовувати при цьому велику кількість води, тому що структура полів через це може бути безповоротно зіпсована.

Низькі вимоги обслуговування спостерігаються у підлог наступного типу:

- дерев’яна підлога з фінішним покриттям лицьової поверхні,

- натуральна кам’яна плитка,

- акрилова плитка для підлоги.

Сподіваюся стаття допомогла вам у вирішенні питання “яке підлогове покриття вибрати?”.

На закінчення хотілося б відзначити наступне: стать ця особа будь-якої кімнати, поставтеся до його вибору, а в подальшому і догляду за ним з особливою ретельністю і він віддячить вам затишком і розкішшю протягом багатьох років.

Як утеплити підлогу в будинку
Підлоги з підігрівом – теплі підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога
<