Підлоги з підігрівом – теплі підлоги |
Banner
Banner
Banner

Підлоги з підігрівом – теплі підлоги

грудня 21, 2011


З тих пір, коли підлоги з підігрівом могли дозволити собі тільки люди дуже заможні, пройшло багато часу. Тепер же купити і монтувати такі підлоги може кожен. У середньому, ціна на підлогу з підігрівом + вартість установки елементів, що нагрівають в кімнаті в 6 кв. метрів обійдеться в 200 $.

А чим відрізняється прогрів кімнати в разі використання підлог з підігрівом і у випадку стандартних систем обігріву, які типи теплих підлог бувають і як встановлювати підлоги з підігрівом, читайте далі …

Чим взагалі гарні підлоги з підігрівом?

По-перше, такий спосіб опалення приміщень більш економічний в експлуатації (якщо звичайно йдеться не про електричний обігрівачі, а про підлоги з водяним підігрівом).

По-друге, прогріваючи повітря в кімнаті на 2.5 метра, тепла підлога розподіляє температури по висоті максимально комфортно для людини (внизу на кілька градусів тепліше). Взагалі, теплі підлоги можуть стати основним джерелом опалення, замінивши звичні батареї. У таких підлог є свої достоїнства і недоліки. Вони різні для різних типів статі. Основні типи всього два:

- підлоги з підігрівом на основі обігрівають електричних кабелів;

- підлоги з підігрівом на основі труб з гарячою водою.

Перший тип підлог можна монтувати абсолютно в будь-якому приміщенні, температура його легко регулюється. Недоліки його – це величезні рахунки за електрику і небезпека деформації покриття підлоги при різкому і сильному нагріванні кабелю (при правильному використанні цього можна уникнути).

Підлоги з підігрівом, в основі яких лежить використання труб з водою, набагато економічніше у використанні. Труби з’єднуються із системою опалення, автономною або центральної. У випадку з центральною системою опалення мінусом можна вважати неможливість регулювання температури підлоги. При всій своїй економічності підлогу, утеплений трубами, може стати причиною несподіваних витрат. Справа в тому, що при монтажі труби можуть пошкодитися або зіпсуватися в ході експлуатації. Відразу помітити пошкодження неможливо і швидше за все ви дізнаєтеся про нього від затоплених сусідів знизу. Ви можете також обійтися і без обігріву, просто утепливши підлогу, як це робиться, ми описували у статті: чим утеплити підлоги.

Монтаж підлоги з підігрівом.

Монтувати підлоги з підігрівом можна як у новій квартирі (будинку), так і при ремонті старої. У другому випадку, при монтажі доведеться зняти підлогу.

Чернової підлогу вирівнюється, після цього на нього кладеться шар термоізоляційного матеріалу (неважливо якого). Цей шар повинен буде відбивати тепло вгору – до вас в кімнату, не дозволяючи йому опалювати сусідів. Далі по всій поверхні підлоги укладаються труби або кабель – змійкою з відстанню в 20 см між рядами. Ця “змійка” заливається бетоном, на який вже і кладеться підлогове покриття.

Ще однією складністю монтажу є те, що деякі підлогові покриття витримують певну температуру. Наприклад, лакованому підлогу – 21 С. Особливо вибагливими можуть бути натуральні підлоги з паркету. У будь-якому випадку краще запитати про сумісність у продавця.

Існує ще один варіант підлоги з підігрівом, який відрізняється крайньою простотою в монтажі – це ламінована підлога, в який вбудована система обігріву. Усі , що потрібно це в правильному порядку з’єднати дошки. Товщина такого ламінату не збільшується в порівнянні зі звичайним …

Тепла підлога не тільки подарує тепло вашим ногам, але і змінить на краще всю атмосферу в квартирі чи будинку, роблячи його ще більш затишним.

Підлоги на базі полівінілхлориду
Паркетні підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога
<