Banner
Banner
Banner

Затишні підлогові покриття для дому

лютого 27, 2012


Створюючи затишок в своєму будинку, доводиться чимало потрудитися. Перш за все, необхідно зосередити сили на обробці приміщення.

Оздоблення підлог займає найважливішу роль у проведенні робіт спрямованих на облаштування кімнати, коридору чи передпокою. Якісний матеріал дозволить створити комфорт і затишок на довгі роки, хоча потрібно ще врахувати і якість укладання покриття.

Найбільш популярним підлоговим покриттям є ковролін. Він дуже добре ізолює приміщення від шуму і утримує тепло, що є важливим фактором, коли мова йде про спальні або дитячій кімнаті. Дуже м’який чи жорсткий, натуральний або з синтетики – ковролін буває різний. Основні його параметри це:

Висота ворсу , яка може бути від 5 мм до 3 сантиметрів і більше. Чим вище ворс, тим краще він виконує функцію звукоізолятора. Безсумнівно, високий ворс зробить приміщення затишним. Низький ворс більш вигідний в тому випадку, коли потрібно робити часту прибирання. Використання низького ворсу петлевий структури переважно в офісах і готелях, де знос покриття відбувається найшвидше.

Склад ворсу визначає довговічність і призначення. Наприклад, поліпропілен швидше за все приходить в непридатність, ніж шерсть або нейлон, але коштує набагато менше. Бувають умови, коли використання вовни неможливо: алергія або вогкість в приміщення. Найкращим варіантом будуть килимові покриття для підлоги з нейлону, який витримує більш високі температури і не гниє від вологи.

Щільність ворсу має дуже важливе значення, чим вона вище, тим якісніше покриття. Щільність ворсу ніщо інше, як кількість волокон на одну одиницю виміру площі.

Вид підкладки, має значення у всіх випадках. Наприклад, джут добре приклеюється до підлоги клеєм, а повсть не закапає паркет, якщо укладати тимчасово. Чим якісніше підкладка, тим краще буде амортизувати все покриття. Іноді використовують додаткову підкладку під ковролін, щоб продовжити термін служби самого килима.

Всі підлогові покриття вимагають якісного настилу і ковролін не виняток. Самою недорогий укладанням вважається фіксація на двосторонній скотч. В даному випадку проклеюються всі стики і краю ковроліну, а площа вся фіксується у вигляді сітки. Фіксація на клейку стрічку можлива якщо площа не перевищує 20 квадратних метрів.

Набагато краще використовувати приклеювання на стяжку з використанням підкладки. Так само хорошим настилом вважається фіксація на гриппери, але даний спосіб трудомісткий і дорогий. Хоча економить час при повторному настилі.

Довіряйте укладання ковроліну тільки професіоналам, які дотримуючись технологічний процес, виконають роботу якісно і з гарантією. Укладання своїми силами може не дати гідного результату і це може привести до швидкого зносу покриття.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<