Banner
Banner
Banner

Водостійкий ламінат

лютого 27, 2012


Можна з упевненістю сказати, що ламінат сьогодні завоював всенародну популярність серед споживачів. І популярність ця цілком обгрунтована, адже ламінат за якістю нічим не поступається самому якісному паркету, а коштує в кілька разів менше.

Раніше ламінат був призначений тільки для строго обмеженої номенклатури кімнат, наприклад, для вітальні, передпокої, спальні, так як дуже «боявся» впливу вологи. Але часи змінюються, і технології не стоять на місці – і сьогодні ламінат вже більше не боїться вологи і його можна навіть слати у ванній і в туалеті, не побоюючись потрапляння на таке підлогове покриття води.

Ламінат, який не боїться впливу вологи, називається водостійким. Таке підлогове покриття для стійкості до дії вологи додатково покривається парафіном і різними складами, які перешкоджають проникненню вологи всередину. При виготовленні, ламінат такого типу ще додатково пресують за допомогою апаратів високого тиску, а також герметизують всі щілини синтетичними смолами. Що стосується підстави, то на відміну від звичайного ламінату, для виготовлення водостійкого використовується не деревина, а пластик – який значно стійкіші до дії води. За запевненням виробників, такий ламінат можна навіть використовувати для обробки відкритих балконів, веранд і навіть бань.

Крім основного переваги водостійкого ламінату – стійкості до впливу вологи – він ще й має здатність утримувати тепло. Це властивість з’явилося у цього підлогового покриття завдяки спеціальним повітряним камерам, які розташовані по периметру кожної ламелі ламінатної дошки.

На завершення можна сказати, що кращого підлогового покриття для ванної кімнати, лазні та балкона, ніж водостійкий ламінат вам просто не знайти – він і дешевий, і якісний, і відмінно вписується в будь-який інтер’єр.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<