Banner
Banner
Banner

Вирівнювання підлоги своїми руками під ламінат, лінолеум, плитку, вирівнювання дерев'яного та бетонної підлоги, способи

лютого 27, 2012


Вирівнювання підлоги під ламінат , плитку або інше покриття є досить складним завданням для новачків в будівництві, але виконати вирівнювання підлоги своїми руками цілком можливо, якщо підійти до справи відповідально і скористатися рекомендаціями фахівців.

Також бажано запросити кого-небудь на допомогу, оскільки проводити вирівнювання підлоги під ламінат умови максимальної уваги дуже складно.

Вирівнювання підлоги фанерою і самовирівнюються сумішами в квартирі

Вирівнювання підлоги своїми руками може здійснюватися різними способами. Вибір способу залежить від якості і матеріалу підстави, кривизни підлог, вашого вміння, бюджету на ремонт та інших факторів.

Перш за все, перед початком робіт слід визначити ступінь кривизни підстави. Якщо відхилення від ідеалу невелике або просто на підставі є виїмки, то можна провести вирівнювання підлоги самовирівнюється сумішшю . Така суміш хоч і досить дорога, але може наноситися дуже тонким шаром і вирівнює навіть самі незначні перепади висоти за рахунок своєї плинності. Часто самовирівнюються сумішами проводять фінішне вирівнювання підлоги.

самовирівнюючі суміші для фінішного вирівнювання підлоги
вирівнювання підлоги своїми руками в квартирі та будинку
вирівнювання підлоги фанерою під ламінат своїми руками

Також поширене вирівнювання підлоги за допомогою фанери та інших листових матеріалів. Найбільш просто вирівнюються фанерою дерев’яні підлоги. Листи фанери укладаються поверх дощок підлоги або ж прямо на лаги, після зривання старої підлоги. В останньому випадку фанеру використовують більш товсту і настилають двома шарами в різних напрямках.

Вирівнювання підлоги фанерою може вестися і по стяжці або шпаклівці підстави. У цьому на підлозі встановлюються маяки, простір між якими заповнюється цементною сумішшю. Застигання суміші має здійснюватися протягом мінімум 45 днів. Потім зверху розкладають і вирівнюють відносно один одного листи фанери. Розміщують їх зі зміщенням, щоб шви не співпадали. Між листами дотримуються зазори 8-10 мм. Від стін також необхідно відступити на 15-20 мм.

Після підгонки листів їх знімають, підстава знепилюють, грунтують, а потім наносять зубчастим шпателем клей і укладають фанерні аркуші, прикріплюючи їх саморізами на пластикових дюбелях. Отвори обов’язково баньки під капелюшки саморезов.

Коли клей застигне, проводять фінішну шліфування фанери, щоб усунути задираки на краях, перепади між листами і інші можливі дефекти.

Технологія вирівнювання дерев’яного та бетонної підлоги, фінішне вирівнювання

Технологія вирівнювання підлоги спеціальними сумішами залежить від використовуваної суміші. Трад?

? Ционную цементно-піщану або бетонну стяжку можна використовувати лише в якості чорнового статі, що вимагає потім фінішного вирівнювання, оскільки суміш має великі частки, добитися за якими рівній поверхні дуже важко. Набагато більш рівною виходить стяжка зі спеціальної нівелює суміші.

Зважаючи на високу ціни таких нівелюють сумішей, наносити їх товстим шаром невигідно і використовують спочатку чорнове вирівнювання бетонної стяжкою. Потім, поверх чорнового підлоги наносять тонкий шар нівелює суміші, яка містить дуже дрібні частинки і володіє великою плинністю. Така суміш для вирівнювання підлоги може наноситися шаром від 2 мм, чого цілком достатньо, щоб перетворити бетонну стяжку в ідеально рівну поверхню для укладання плитки або ламінату.

Вирівнювання дерев’яної підлоги також можна провести за допомогою спеціальної суміші з клею, наприклад ПВА, і тирси. Така шпаклівка наноситься по маяках тонкими шарами до 1 см в кілька прийомів. Після висихання стяжка набуває міцність пластмаси, не порошить і не розтріскується під навантаженнями.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<