Banner
Banner
Banner

Вирівнювання підлоги під ламінат своїми руками

лютого 27, 2012


Найбільш популярними покриттями підлоги є лінолеум і ламінат. Вони мають безліч переваг перед іншими покриттями (паркет, дерев’яні підлоги, ковролі і т.д.). Простота укладання і висока стійкість до механічного впливу, легкість у догляді та естетичність роблять ці покриття дуже привабливими. Перед укладанням покриття необхідно виконати вирівнювання підлоги під ламінат. Це важливо тому, що ламінат і лінолеум дуже примхливі до нерівностей підлоги. Якщо їх не усунути, то в цих місцях покриття стане менш стійким до впливів. Вирівнювання підлоги під ламінат – обов’язково умова довгої служби покриття.

Існують різноманітні способи вирівнювання підлоги під ламінат, і найбільш оптимальний – заливний підлогу. Єдиний мінус цього способу – складність виконання роботи. Дерев’яна підлога вирівнювати складніше, ніж бетонний, оскільки спочатку потрібно демонтувати старе підлогове покриття, і потім здійснювати заливку сумішшю. Ще один спосіб вирівнювання підлоги – укладання деревинно-стружкових плит на старе полотно. ДПС буде служити посередником між старим і новим покриттям. Однак цей спосіб більше підходить для лінолеуму, так як при укладанні ламінату може виникнути ефект «гуляння підлог», і термін служби покриття значно скоротиться. Деревні плити не дуже підходять для вирівнювання підлоги, так як чорнове підлогове покриття в будь-якому випадку буде нерівним, і особливо, якщо підлога дерев’яна.

самовирівнюючі суміші – найбільш простий спосіб вирівнювання підлоги. Продаються вони в сухому вигляді, і для початку роботи досить розвести їх з водою. Так само можна використовувати лаги – конструкції, що складаються з опор і балок, на які потім укладається ламінат. Висоту і нахил лагів можна регулювати самостійно. Але й це пристосування бажано встановлювати на рівне і якісне підставу, робота над яким була проведена заздалегідь.

Від себе:

Рівний підлога потрібен не тільки для правильного укладання ламінату, від цього так само залежить, чи буде відкриватися міжкімнатні двері не зачіпаючи підлоги, кращі пропозиції, а так само продаж дверей оптом можна знайти на сайті torexsaratov.ru.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<