Banner
Banner
Banner

Вінілове покриття

лютого 27, 2012


Якщо ви вибираєте підлогове покриття для свого будинку, то зверніть увагу на вінілове покриття . Таке покриття відноситься до виду безосновного лінолеуму і складається воно з вінілу, який змішаний з дрібними частинками натурального каменю. Завдяки використанню при створенні вінілового покриття натурального каменю, воно є дуже міцним довговічним і економічним.

Застосовувати таке покриття можна практично в будь-якій будівлі, і якщо раніше воно використовувалося тільки в нежитлових приміщеннях, то сьогодні вініл можна зустріти як в приватних будинках, так і в квартирах.

Використавши вінілове підлогове покриття у себе вдома, ви відчуєте всі переваги цього матеріалу, серед яких екологічність, довговічність і висока якість. Також, вінілове покриття має дуже широку колірну гамму і великий вибір малюнків, що дозволяє використовувати вініл для створення інтер’єру будь-якого приміщення.

За вініловим покриттям досить легко доглядати – все, що для цього потрібно, так це всього лише регулярно робити вологе його прибирання. Також, варто відзначити, що вінілове покриття практично не схильне до стирання.

Вінілове покриття можна купити практично в будь-якому будівельному магазині, і продається воно в вигляді плитки, як звичайної, так і самоклеїться. Також, варто зазначити, що процес укладання вінілової плитки не викличе у вас труднощі, так як кон практично нічим не відрізняється від процесу укладання плитки з пробки і килимової плитки.

Вінілова плитка, як уже було сказано вище, відмінно підходить для оформлення будь-яких приміщень, як житлових, так і нежитлових. Використавши вінілове покриття, ви не тільки красиво прикрасите свій інтер’єр, але ще й створите в приміщенні сприятливу атмосферу для роботи і відпочинку. Особливо хороша вінілова плитка для оформлення приміщення у високотехнологічному стилі «хай-тек».


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<