Banner
Banner
Banner

Види ламіната

лютого 27, 2012


Все види ламінатів розрізняються якістю та ціною. Як Ви вже здогадуєтеся, чим нижче ціна ламінату, тим гірше його якість і естетичний вигляд. Так, наприклад, недорогий ламінат завжди має неоригінальним малюнком у вигляді повторюваного візерунка звичайного паркету.

Середній термін експлуатації хорошого ламінату – вісім років, однак, дешевий ламінат прослужить Вам максимум років шість. Перша стадія його зносу – це вицвітання малюнка, який з кожним роком буде виглядати все гірше і блідіше.

Види ламінатів з більш високої цінової категорії відрізняються сучасним та оригінальним малюнком, який повторює узор дорогого паркету з червоного дерева, дорогих листяних порід деревини, або навіть дуба. Поверхня дорогого ламінату буде повторювати навіть легкі нерівності, відповідні поверхні дерева. Така підлога буде виглядати ідентичним справжньому паркету, і різницю помітить тільки будівельник-професіонал.

Наступний вид ламината – це його візерунок або малюнок, який в більшості випадків повторює варіації зовнішнього вигляду паркету з різних порід дерева (темний, світлий, гладкий, шорсткий). Один з варіантів візерунка – імітація натурального матеріалу: каменю, щебеню, піску, гравію, асфальту або навіть якогось екзотичного покриття. Ламінат – це, перш за все, свобода творчості і політ фантазії дизайнера. При підборі ламінату зверніть увагу на те, щоб він підходив під інтер’єр кімнати, і особливо до обробки стін. Дуже важливим дизайнерським елементом є врахування розмірів і пропорцій кімнати. Так, наприклад, світлий ламінат візуально збільшить простір, а темний, навпаки, буде його красти.

Від себе:

Знайшов хорошу компанію яка робить ремонт бетонних підлог, знайти її було не просто, адже на ринку зараз повно компаній одноденок. Цю порекомендували знайомі.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<