Banner
Banner
Banner

Види керамічної плитки

лютого 27, 2012


Видів керамічної плитки безліч. Виділяють клінкерну плитку, Котто-плитку, майоліку, коттофорте та інші види. Кожна із зазначених різновидів відрізняється певними особливостями і підходить для окремих типів приміщень. Розглянемо докладніше кожен з типів.

Плитка клінкерна виготовляється особливим способом випалу крайней температурою (близько 1300 ° C). Тонким моментом є знаходження плитки практично на порозі перетворення в скляне речовина, настільки висока температура обробки. Такий спосіб виробництва дозволяє згодом використовувати різноманітні ходи з оформлення лицьової поверхні. Можна домогтися шорсткості, абсолютної гладкості або блискучого стану. Також, така плитка надзвичайно добре переносить механічні ушкодження. Її практично неможливо подряпати.

Іншим видом керамічної плитки є Котто-плитка. Основною відмінною рисою в даному випадку служить особливий склад вихідних глин, попередньо збагачених мінералами. При використанні такої сировини досягається висока пористість плитки і невелику вагу. Така плитка може забарвлюватися практично в будь-який колір – все залежить від уподобань дизайнера. Котто також має високу міцність і практично не йде на злам навіть при сильних впливах.

Майоліка і коттофорте представляють собою види керамічної плитки, вироблені з використанням системи дворазового випалу і подальшої пресуванням. Відмінності між ними полягають в додаванні в останній шамоту. Це надає коттофорте більшу міцність порівняно з майолікою.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<