Banner
Banner
Banner

Вибір керамічної плитки

лютого 27, 2012


Незважаючи на величезну кількість будівельних магазинів, що пропонують широкий асортимент оздоблювальних матеріалів, вибір керамічної плитки може поставити в безвихідь навіть досвідченого майстра. Така складність вибору зумовлена великою різноманітністю типів плитки. Існує система розподілу плит на класи в залежності від міцності і стійкості до механічного протирання.

Перший клас керамічної плитки має поверхню, сильно піддану стирання. Краще всього використовувати такі плити в місцях зниженою відвідуваності. Наприклад, можна викласти підлогу у ванній і туалеті саме такою плиткою. Слід пам’ятати, що плитка для ванної повинна володіти стійкістю до дії вологи, пари та перепадів температур. Найкраще вибір керамічної плитки довірити професіоналові.

Другий клас має трохи більшу міцність, але рекомендуємо до застосування в аналогічних приміщеннях. Проаналізуйте особливості відвідування своїх приміщень, розставте пріоритети і виберете для санвузлів оптимальні типи плит.

Третій клас керамічної плитки значно стійкіше до пошкоджень, ніж попередні класи. Таку плитку можна застосувати при обробці підлогової поверхні таких кімнат, як вітальні, дитячій або кухні.

Четвертий і п’ятий класи володіють максимальними характеристиками стійкості. Їх рекомендують застосовувати в коридорах, передпокоях, торгових залах і інших відвідуваних багатолюдних приміщень. Плитку четвертого і п’ятого класів можна часто побачити в лікувально-профілактичних установах, магазинах, музеях, кінотеатрах та інших подібних закладах.

Зупиніть вибір керамічної плитки саме на цього різновиду в разі частого відвідування гостями вашої квартири.

Від себе:

Раджу вам відразу, ще в проекті ремонту закласти в кошторис установку теплої підлоги під плитку. Не важливо буде він електричний або водяний, головне це приємні відчуття від теплої плитки під ногами в холодну зиму.


Технологія укладання ламінату
Коркові покриття для підлоги

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Підлога і покриття
<