Banner
Banner
Banner

Внутрішнє оздоблення дерев'яного заміського будинку фото, внутрішня обробка будинку з піноблоків і цегли

лютого 27, 2012


Внутрішнє оздоблення дерев’яного будинку може виконуватися із застосуванням різних матеріалів, причому, не тільки природного походження. Умілі дизайнери поєднують дерево з каменем, плиткою, склом, цеглою, металом і куванням. А часто господарі дерев’яних будинків обходяться взагалі без внутрішньої обробки стін, тільки обробивши їх спеціальними декоративними та захисними складами. Особливо часто такий варіант застосовується в будинках з оциліндрованої або клеєного бруса.

Внутрішнє оздоблення будинку з дерева: брусового, бревенчатого і каркасного будинку

Внутрішнє оздоблення будинку з бруса циліндричної форми застосовується надзвичайно рідко. Уже сам зруб є дуже декоративним і достатньо тільки підкреслити його фактуру нанесенням декоративних пропиток. Але не всім людям може подобатися вид дерев’яного зрубу і неприкритих крокв в кімнатах. Такі стіни часом можуть діяти гнітюче своєю масивністю і вагою.

Матеріали для внутрішньої обробки заміського будинку
Внутрішня обробка дерев'яного будинку своїми руками
Внутрішня обробка стін цегляного будинку

Клеєний брус теж часто залишають без обробки, але можуть і проводити внутрішню обшивку тій же дерев’яною вагонкою, гіпсокартоном, штукатуркою на металеву сітку.

При внутрішній обробці дерев’яних будинків обов’язково слід враховувати можливу усадку стін, адже волога деревина має властивість розширюватися, а висихаючи – стискатися і тріскатися.

Найчастіше піддаються обробці будинку каркасно-щитової конструкції, оскільки і декоративного в їх стінах мало, і усадці щити схильні мало, тому витримують нанесення майже будь-якого покриття.

Вибравши матеріалом для декору популярну зараз вагонку, ви можете виконати внутрішню обробку стін будинку своїми руками. Особливо, з так званої «євровагонкою», дуже простою і надійною в монтажі. Часто, на невеликих площах для обшивки євровагонкою достатньо звичайної ножівки і молотка.

Для внутрішньої обробки заміського будинку дерево, як екологічний і приємний для ока матеріал дуже популярно, але знаходиться місце в такому будинку і тій же керамічній плитці, особливо на кухні та у ванній кімнаті. Також дуже популярним рішенням є декор з використанням елементів кування і лиття.

Матеріали для внутрішнього оздоблення будинку з піноблоків і цегли, оздоблення дачного будинку

Внутрішнє оздоблення будинків з піноблоків має деякі нюанси, які слід обов’язково враховувати. Так як пінобетон – дихаючий матеріал, то внутрішня обробка також повинна бути паропроникливий. Якщо це штукатурка, то її товщина повинна перевищувати товщину зовнішнього шару штукатурки хоча б в 2 рази, щоб забезпечити нормальний режим виведення пари та продовжити життя піноблоків.

На ілюструють внутрішню обробку заміських будинків фото, ви можете бачити, що матеріали для внутрішньої обробки будинку вибираються найрізноманітніші. Це може бути і фарбування фарбами, як звичайними, так і структурними, і штукатурка, і поклейка паперових, вінілових або бамбукових шпалер, оббивка тканинами, укладання керамічної плитки або імітації дерев’яного бруса.

Останній варіант починає входити в моду при внутрішній обробці цегельних будинків , адже дозволяє створити вигляд стіни з цілісного бруса. Крім того, така обробка дуже довговічна і міцна, і вам не потрібно проводити її часте оновлення.

Один з недоліків цегельних і пінобетонних стін – їх пористість, яка може покращувати зчеплення з покриттям, а може і приводити до надмірно швидкому його висихання і відшарування, тому перед обробкою ці стіни краще грунтувати.

В цілому можна сказати, що цегла і пінобетон – одні з кращих стінових матеріалів за кількістю можливих варіантів обробки. Внутрішнє оздоблення будинків фото яких ви бачите, проводилася самими різними способами. Іноді навіть сам цегла може бути розкритий лаком і служити замість внутрішньої обробки на кухні, в коридорі, або біля каміна.


Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення
<