Banner
Banner
Banner

Внутрішнє оздоблення балконів

лютого 27, 2012


Внутрішнє оздоблення балкона це завдання, яке рано чи пізно ставиться перед кожним у кого цей балкон є. Дана необхідність може виникнути як під час проведення ремонту, так і в процесі перепланування квартири.

Від правильно проведеного процесу внутрішньої обробки балкона залежить комфорт і затишок всієї квартири, так як саме це приміщення захищає квартиру від впливу зовнішніх факторів та погодних умов. Оздоблення балкона складається з декількох основних етапів:

 • Внутрішнє оздоблення балкона починається з установки балконних рам і дверей. Для економії місця і засобів можна зробити ці елементи інтер’єру розсувними, для створення такого ефекту встановлюються спеціальні напрямні на стіні, за яким і рухаються ці двері.
 • Наступним етапом внутрішньої обробки балкона є утеплення і внутрішнє облаштування балкона. Ці процедури включають в себе проведення влаштування підлоги, оздоблення стін, стелі, а також монтаж електропроводки.
 • Для проведення внутрішньої обробки стін, використовується декілька основних оздоблювальних матеріалів – пластик і дерево. Як правило, такі матеріали виготовляються у формі вагонки, яка найбільш оптимально виглядає на стіні балкона.

  Пластик і деревина володіють відмінними теплоізоляційними властивостями, що дозволить дуже добре утеплити і звукоизолировать ваш балкон.

  В якості підлогового покриття на балконі можна використовувати лінолеум, пластикові панелі і деревні плити. Такі матеріали є найбільш оптимальними, тому що можна ще обробляти підлогу на балконі за допомогою плитки, і вони найбільш оптимально здатні забезпечити тепло-і звукоізоляцію вашого балкона.

  Якщо ви хочете перетворити ваш балкон в маленький шедевр, то для обробки краще всього підійде євровагонка, яка дуже красива і володіє високими показниками звуко-і теплоізоляції.

  Від себе:

  Якщо вам необхідний професійний it аудит, звертайтеся в www.outsourcing24.ru, там працюють фахівці високого класу.


  Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
  Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Оздоблення
  <