Banner
Banner
Banner

Варіанти внутрішнього оздоблення будинку з бруса

лютого 27, 2012


Що й казати, дерев’яний будинок – саме екологічне будову. Тільки в такому будинку дихається легко і вільно, так як в ньому не порушується природний кисневий баланс і вологість.

В якості будівельного матеріалу найбільшою популярністю користується брус. Це пояснюється тим, що він дає меншу усадку стін і дозволяє почати обробку в більш ранні терміни. А якщо будинок побудований з кедрового бруса, то додаткові витрати на його внутрішню обробку можна звести до нуля. Деревина кедра має дуже красиву фактуру і добре виглядає без додаткової обробки. Просто її потрібно обстругати рубанком – і все.

Все ж слід покривати дерево антисептиком на водній основі. Красиво, наприклад, виглядає відтінок «Вибілений дуб», він зберігає фактуру і малюнок деревини.

Зауважимо, що будинок, зведений в холодних регіонах країни, потребує додаткового утеплення – зовнішньому або внутрішньому. Оскільки будинок все ж буде давати усадку (щонайменше рік), краще до цього часу не починати оздоблювальних робіт.

Вибір матеріалу залежить від смаку господаря і його можливостей.

Найбільш органічно для брущатого будинку виглядає обшивка вагонкою.

перше, її виготовляють з дерева хвойних і листяних порід. По-друге, є безліч колірних рішень для цього матеріалу. Дуже ефектно виглядає вагонка з червоного дерева, свіжо – з сосни. Кріпиться матеріал безпосередньо на стіни горизонтально або вертикально.

Солідно виглядає оздоблення блокхаусом, що імітує оциліндрованої колоди, так звана імітація бруса. Плюс: пази на тильній стороні блокхаус забезпечують додаткову вентиляцію. Розташовується блокхаус тільки горизонтально.

Імітація бруса – теж непоганий варіант. Прикріплюють його на «ковзаючу обрешітку».

Використання сайдинга для внутрішньої обробки може бути виправдано тільки його відносною дешевизною і стійкістю до гниття і тим, що його не треба фарбувати.

Для утеплення можна використовувати плити з пінополістиролу. Їх приклеюють прямо до стіни. В якості кінцевої обробки можна наклеїти вінілові шпалери: вони мають пароізолірующую властивостями.


Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення
<