Banner
Banner
Banner

Штучний камінь

лютого 27, 2012


Натуральний камінь, як будматеріал, люди пізнали дуже давно. Але неука не стоїть на місці, і з часом з’явився новий і більш сучасний будматеріал, який майже витиснув натуральний камінь – штучний камінь.

Цей будівельний матеріал з’явився зовсім недавно, приблизно 25 років тому, але всесвітньо відомим і поширеним він став лише кілька років тому. Використовувати такий матеріал можна як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки.

Популярність штучного каменю легко пояснити, лише проаналізувавши його властивості, які нічим не відрізняються від властивостей натурального каменю: простота в укладанні, високий показник міцності, візуальне схожість з натуральним каменем, низька, порівняно з натуральним каменем, вартість. Низьку вартість штучного каменю легко пояснити – просто цей вид каменю виготовляється у нас в країні, тому немає витрат на транспортування і імпорт цього товару. Якістю ж вітчизняний камінь нічим не поступається каменю імпортного, який коштує в кілька разів дорожче.

До складу штучного каменю входять декілька основних компонентів, серед яких варто відзначити такі як бетон, цемент, смоли, які і забезпечують камінь тими властивостями, якими він володіє. Для того щоб ще більше підвищити якості і властивості даного матеріалу в технологію виготовлення вводяться спеціальні добавки, у вигляді шматків натурального каменю.

При виборі штучного каменю варто дуже уважно дивитися на компанію-виробника, так як деякі недобросовісні виробники можуть додавати в свій товар неякісні, а часом і небезпечні для здоров’я людей добавки, які знижують собівартість, а отже , і підвищують прибуток від продажу штучного каменю.

Якщо ви все ж вибрали для себе саме обробку штучним каменем, то пам’ятайте – він відмінно підходить для обробки як внутрішніх, так і зовнішніх фасадів, а також відмінно поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами.

Від себе:

Ремонт квартир не обов’язково повинен бути дорогим. Ви завжди можете заощадити на будматеріалах, купуючи їх на оптових базах, а так само виконувати частину ремонтних робіт самостійно.


Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення
<