Banner
Banner
Banner

Переваги використання декоративної штукатурки при створенні сучасного інтер'єру

лютого 27, 2012


В останні роки дизайнери інтер’єрів все частіше відходять від перевірених часом рішень і вибирають нові технології обробки приміщень. До числа останніх можна сміливо віднести декоративну штукатурку. Цей матеріал з’явився досить давно, але вітчизняні покупці дізналися про нього лише кілька років тому, що, втім, не завадило їм гідно оцінити його чудові якісні характеристики.

Головна перевага декоративної штукатурки полягає в тому, що вона ніяк не обмежує політ фантазії дизайнера, допомагає отримати дійсно унікальні покриття стелі та стін. Використовуючи цей чудовий матеріал, фахівці можуть без праці сформувати потрібний рельєф поверхонь і надати їм необхідну фактуру, що враховує особливості обраного стилю. Як приклад ми хочемо привести штучно постарені стіни з ефектом тріщин або ж, навпаки, абсолютно гладкі глянсові поверхні. І в тому, і в іншому випадку декоративна штукатурка дозволяє домогтися максимальної якості обробки без застосування будь-яких трудомістких і дорогих технологій робіт.

Стильові рішення інтер’єру, створеного за допомогою декоративної штукатурки, можуть варіюватися від нестаріючої класики до ультрасучасної обстановки в стилі Hi-Tech. При цьому оздоблювальні роботи доступні не тільки всередині, але і зовні приміщень. Дуже часто декоративне покриття використовується для оформлення холів, коридорів, прикраси окремих декоративних фрагментів: виступів, арок, стійок і ніш. Така універсальність стає можливою, завдяки дивовижним властивостям декоративної штукатурки. Вона дуже практична, не боїться дії вологи і різких перепадів температур, не вбирає неприємні запахи, відрізняється невибагливістю в обслуговуванні. Ці якості дозволяють застосовувати штукатурку для обробки ванних кімнат, басейнів і кухонних приміщень. Для останніх вона підходить просто ідеально, оскільки володіє високим ступенем вогнестійкості.

dekorativnaya-shtukaturka-novye-pokrytiya

Урізноманітнити звичні інтер’єри допомагають і окремі різновиди декоративної штукатурки, наприклад, так зване венеціанське покриття. По суті справи, це добре знайомий нам обробний матеріал зі спеціальною технікою нанесення. Він може імітувати фактуру благородних каменів або натуральної деревини, відмінно вписується в найвишуканіші інтер’єри, створює неповторну атмосферу домашнього тепла та затишку, але разом з тим, здатний і на діловито холодність, яка буде затребувана при обробці офісних приміщень.


Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення
<