Banner
Banner
Banner

Імітація бруса фото, вагонка під брус з сосни, модрини і кедра, розміри, монтаж і обшивка будинку імітацією бруса

лютого 27, 2012


Облицювання будинку імітацією бруса – недорогий спосіб додати йому ошатний вигляд і створити теплу натуральну обшивку. Такий будинок буде виглядати як побудований з цілісного бруса, хоча насправді стіна може бути з будь-якого матеріалу. Крім того, можна змінити вигляд уже побудованого будинку або облицьовувати приміщення зсередини. Імітація натурального деревного бруса в інтер’єрі виглядає дуже привабливо і так само сприятливо впливає на атмосферу в кімнатах.

Вагонка під брус з модрини і сосни, види, розміри і ціна

Для виготовлення імітації бруса використовують як поширені породи – сосну і ялину, таки дорожчі кедр і модрину. Конструктивно вона нагадує звичайну вагонку, тільки має трапецієподібний профіль і велику товщину, яка може доходити до 35 мм. Ширина дошки також може бути різною. Як правило, для зовнішньої обробки використовують більш широку дошку, а для внутрішнього декору – вузьку, яка більш органічно виглядає в інтер’єрі.

імітація бруса з кедра і сосни
монтаж та облицювання імітацією бруса
Обшивка будинку вагонкою під брус

Соснова вагонка під брус – найбільш доступний матеріал, що відрізняється до того ж хорошими теплоізоляційними властивостями. Але до недоліків сосни належить її колючість, можливість усадки і викривлення, якщо деревина не була підготовлена належним чином.

Набагато декоративніше, міцніше і довговічніше буде імітація бруса з кедра або модрини. Саме ці породи використовують для обшивки будинку вагонкою під брус зовні, так як вони стійкіше до вологи і гнилі, не розбухають так сильно, як більш рихла сосна або ялина і не дають великий усадки.

Фото імітації бруса з різних порід дерева ви можете побачити в цій статті і самі оцінити, наскільки вона підійде до вашого інтер’єру. Крім відмінного зовнішнього вигляду, імітація бруса з натурального дерева відрізняється хорошою тепло-і звукоізоляцією, порівняно просто монтується і може використовуватися для облицювання стін практично з будь-якого матеріалу: цегли, пінобетону, керамічних блоків.

Недоліком цього виду облицювання можна вважати тільки необхідність захисту дерева від вологи і зміна розмірів при перепадах температури, тому при обшивці залишають демпферні зазори.

Обшивка будинку імітацією бруса, технологія монтажу і кріплення

Перед кріпленням дощок обшивки на стіну слід прокласти шар гідроізоляції і притиснути його латами. Для обрешітки використовують дерев’яний брусок квадратного перерізу, товщиною не менше 30 мм. Якщо використовувати більш товстий каркас, то можна покласти між стіною і вагонкою шар мінеральної вати або іншого теплоізоляції. З’єднання дощок між собою відбувається за допомогою прямого шипа. Єдина відмінність від євровагонки – відсутність проміжного паза, що створює вигляд стіни з бруса.

Обшивка будинку імітацією бруса не занадто складна і може бути здійснена своїми руками, якщо вам уже доводилося раніше стикатися з ремонтними роботами, і ви знайомі з технологією. Кріплення вагонки під брус проводять за допомогою саморезов, цвяхів або спеціальних кляймер. Цвяхи і саморізи слід розташовувати під кутом 45 градусів з боку паза, щоб головки були приховані наступної дошкою.

Можна також закручувати шуруп з лицьового боку дошки, попередньо розсвердлимо під капелюшок глухе отвір, що закривається пробкою потім з дерева. Відсутність видимого кріплення – обов’язкова умова обробки будинку імітацією бруса . При цьому створюється ілюзія цільного зрубу, якою і необхідно досягти при монтажі своїми руками.

На фотографіях у цій статті видно, що найкращий вид імітація бруса має після покриття поверхні воском або тонування, що підкреслює структуру природної деревини. До того ж обробка оберігає матеріал від викривлення і розтріскування.


Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення
<