Banner
Banner
Banner

Фотоплитка – нове слово в облаштуванні сучасного інтер'єру

лютого 27, 2012


Вперше побачивши фотоплитки, багато покупців відчувають цілком зрозуміле здивування – яскравість відтінків і виняткову якість зображення виглядають на керамічній поверхні дуже незвично. Виготовлення нового виду оздоблювального матеріалу стало можливим завдяки створенню спеціального друкованого устаткування і появі нових технологій друку, що дозволяють наносити повнокольорове зображення на будь-які поверхні – дерево, метал, кераміку, скло і т.д., без шкоди для його довговічності і чіткості. При цьому малюнок зберігається протягом тривалого часу, демонструє стійкість до змін кліматичних умов і не вимагає складного догляду для підтримки ідеального зовнішнього вигляду.

Виробництво фотоплитки здійснюється одним із двох способів: методом деколі або методом сублімації. Між зразками оздоблювального матеріалу, виготовленими різними способами, існують помітні відмінності. Так, фотоплитка, для виробництва якої був використаний метод деколі, має міцну поверхню, для якої не страшні подряпини або інтенсивне механічне вплив, відрізняється хімічною стійкістю, витримує різкі перепади температур і зберігає первісну яскравість кольору, незалежно від інтенсивності природного освітлення або інших негативних факторів . При організації виробництва фотоплитки оренда міні навантажувача – обов’язкова умова, так як переносити її вручну дуже важко. Забезпечити таку високу якість оздоблювального матеріалу дозволяє ретельний відбір фарбувальних пігментів для нанесення зображення, а також високотемпературний випал напівфабрикату з нанесеним малюнком. В процесі термічної обробки органічні речовини згоряють, а неорганічні утворюють міцні освіти, стійкі до зовнішнього впливу. Виробництво плитки методом деколі займає від 7 до 14 днів, в залежності від складності зображення і його кольорової палітри.

Фотоплитка, виготовлена методом сублімації, трохи менше стійка до несприятливого зовнішнього впливу, тому її використовують для оздоблення стін в житлових приміщеннях зі звичайними кліматичними умовами. Серед переваг цього виду оздоблювальних матеріалів необхідно відзначити виняткову якість і високу точність передачі кольору, простоту виготовлення, стійкість до інтенсивного природного освітлення. За умови періодичного догляду плитка, виготовлена методом сублімації, прослужить тривалий час, не втрачаючи своїх початкових властивостей.


Фотоплитка, що таке фотоплитка та її види
Дзеркальна плитка і панелі для стін і стелі, дзеркальні панелі ПВХ для ванної, дзеркальна плитка з фацетом в інтер'єрі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення
<