Banner
Banner
Banner

Вінілові шпалери, вибір вінілових шпалер

лютого 27, 2012


Вінілові шпалери поступово витісняють звичайні паперові шпалери. Це позначено їх практичними властивостями: вони еластичні, водонепроникні, тому їх можна використовувати для обклеювання кухні, ванної кімнати. Вінілові бамбукові шпалери складаються з двох шарів: нижнім шаром є папір, а зовнішнім – полівінілові покриття, яке надає таким шпалерам унікальні властивості. Також для зміцнення структури при виробництві верхній шар піддається термообробці, що дозволяє міцно проникнути матеріалу всередину волокон паперу. Через свою шаруватої структури вінілові шпалери досить товсті, що також надає їм міцності. Вони перешкоджають проникненню вологи і не вицвітають під інтенсивним впливом світла.

Один з видів вінілових флізелінових шпалер – шелкографические, дуже добре виглядають з вікнами пвх москви і не тільки. До їх складу додбавляют елементи шовкових волокон. Це підвищує їх декоративність.

Світло на таких шпалерах грає по-особливому: кожен елемент шовку по-різному переломлює промені і надає обояі незвичайну грайливість і легкість.

Шпалери з вініловим покриттям дуже еластичні. При нанесенні клею паперова основа, розмокаючи, розтягується і полотно стає ширшим і довшим, а при висиханні клею відбувається зворотний процес: полотно стискається назад. Це дуже ускладнює процес поклейки вінілових шпалер . Якщо не врахувати своєчасно деформацію таких шпалер, то є ймовірність розходження швів, відходження кутів шпалер від стіни. Також мінусом шпалер на основі вінілу є погана переносимість перепаду температур.


Хороші шпалери
Паперові шпалери для стін

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення стін
<