Banner
Banner
Banner

Види шпалер

лютого 27, 2012


Класифікація видів шпалер для стін:

 • Паперові шпалери. Самий старий вид шпалер. Дешеві, але не дуже життєздатні. Найкраще підходять для тимчасового обклеювання стін. Одна з різновидів паперових шпалер – дуплексні. Вони товщі звичайних, складаються з двох шарів.
 • Фотошпалери. Такі шпалери дозволять вам відтворити унікальний дизайн в будь-якому приміщенні, так як вони виготовляються на замовлення шляхом широкоформатного друку того малюнка або візерунка, який ви принесете у вигляді файлу.
 • Вінілові шпалери – це вид шпалер, який відрізняється високою міцністю і пластичністю. Складаються з двох шарів: паперової основи і полівінілового напилення. Легко миються, стійкі до перепадом температур. Єдиний мінус: складно обклеювати приміщення самостійно. Необхідно враховувати, Що при нанесенні клею вона розтягуються, а при висиханні скорочуються назад. Це може спричинити за собою нестиковку швів.
 • Текстильні шпалери. Добре маскують нерівності стін. Надають приміщенню особливу атмосферу. Мінус: висока ціна.
 • Рідкі шпалери – це вид шпалер для стін, які найбільш невибагливі. Акуратно лягають на стіну, наносяться так само, як і фарба, валиком або пензлем. Маскують тріщини і нерівності стін.
 • Металеві шпалери. Один з найдорожчих видів шпалер . Вони складаються з двох шарів: паперовій або флізеліновій основи і тонкої фольги, замаскованої під золото або срібло. Такі шпалери бувають з рівною поверхнею, рельєфною, або з закономірним малюнком (візерунком). Добре відбивають світло і роблять приміщення більш просторим.
 • Також шпалери відрізняються за вагою (легкі, важкі); за типом поверхні (гладкі, рельєфні, тиснення, гофровані, багатошарові).

  Від себе:

  Вирішив побудувати собі дачу. Прикупив землі під містом хорошою, біля річки щоб рибалити було куди ходити. Проектна документація затверджена забудовником, з цього тижня почнуть будівництво.


  Хороші шпалери
  Паперові шпалери для стін

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Оздоблення стін
  <