Banner
Banner
Banner

Структурні (фаткурние) шпалери

лютого 27, 2012


Останнім часом стало дуже популярно робити покриття стін не гладкими, а рельєфними. Це можна зробити за допомогою структурних шпалер . При їх виробництві для додання різного рельєфу використовується безліч матеріалів: папір, вініл і різні добавки. В основному шпалери виробляються білого кольору і призначені для подальшого окрвашіванія. Відмінною стороною фактурних шпалер є їх однотонність. Вони і покриваються одним кольором фарби – їх родзинка у грі світла на рельєфі.

Структурні шпалери складаються з двох шарів – паперової основи і напиленого рельєфу. Завдяки паперовій основі вони міцно схоплюються з клеєм і надійно прилягають до поверхні стіни. До складу напилення входить вініл – це речовина забезпечує водостійкість і на нього дуже міцно лягає фарба.

одим з видів фактурних шпалер є грубоволокнисті шпалери. З суть полягає в тому, що рельєф досягається шляхом укладання деревної стружки між шарами основи, а не шляхом напилення матеріалу зверху. Також при сосзданіі рельєфу широко використовується флізелін (пресоване волокно різних матеріалів). Цей вид шпалер володіє хорошими маскують властивостями, але якісний AV ресивер, вони замаскувати не зможуть. Будь-який вид рельєфних шпалер володіє одним мінусом: при перестановці меблів гострими кутами дуже легко зруйнувати структуру, подряпати або здерти шматочок елемента.

Невід’ємним плюсом структурних шпалер є можливість їх багаторазового перефарбування. Для цього чудово підійдуть будь-які дисперсійні фарби (наприклад, водоемульсійна). З таких шпалер легко видаляється старий шар фарби. А вініл, що входить до складу шпалер, подовжує термін життя самих шпалер і що лежить на них фарби.


Хороші шпалери
Паперові шпалери для стін

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення стін
<