Banner
Banner
Banner

Штукатурні суміші та венеціанська штукатурка

лютого 27, 2012


Починаючи ремонт квартир, слід мати на увазі, що доведеться постати перед вибором штукатурних сумішей, які служать основою будівельних розчинів. Вони, в свою чергу, використовуються при зміцненні, вирівнюванні і декоруванні стельових і стінових покриттів. Нанесення штукатурних розчинів на зовнішні стіни, як і венеціанська штукатурка, застосовують не тільки для прикраси будівель, але і для створення звуко-і теплоізоляції, а також для захисту стін від впливу зовнішніх сил впливу. За допомогою грамотного нанесення стінового покриття поверхню виходить ідеально рівною і гладкою, яка служить основою для подальшої обробки оброблюваної поверхні (будь то підлогу, стелю або стіни) лакофарбовими виробами, керамічною плиткою, шпалерами.

Склад штукатурної суміші являє собою в’язку основу, наповнювачі та різноманітні добавки, які надають розчину певні властивості. Якісному штукатурному складу пред’являються вимоги, що залежать від виду оброблюваної поверхні та її стану, а також можливого впливу на покриття негативних факторів навколишнього середовища: надто низьких або занадто високих температур, підвищеної вологості, радіаційних, сольових та інших впливів. Для обробки зовнішніх стін, підвальних перекриттів, цоколів, карнизів, а також внутрішніх, які мають підвищену вологість (лазень, басейнів), застосовують штукатурні розчини, терпку основу яких складають цемент або цемент з вапном.

Такі суміші володіють прекрасною водостійкістю і відмінною міцністю, хоча сама розчинна суміш малопластичних і досить жорстка. Щоб підвищити зручності її укладання, необхідно ввести до складу спеціальні пластифікатори – поверхнево-активні добавки. Для фактурних штукатурок і внутрішніх оздоблень застосовують розчини, основу яких складають вапно, глина, цемент або їх всілякі поєднання. Вапняно-гіпсові і гіпсові використовують виключно для внутрішніх сухих поверхонь, тому що вони мають набагато кращою пластичністю, ніж цементні, швидше сохнуть і менше піддаються розтріскування. При виготовленні штукатурних розчинів в якості наповнювачів використовують пісок дрібних і середніх фракцій. Дрібнозернистий – для оздоблювальних і фінішних покриттів. Вугілля, шлаки і пемзу включають в штукатурний склад з метою теплоізоляції.


Хороші шпалери
Паперові шпалери для стін

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення стін
<