Banner
Banner
Banner

Шпалери для стін, вибираємо шпалери для стін

лютого 27, 2012


Шпалери для стін є невід’ємною частиною дизайну приміщення. Їх використовують як в житлових приміщеннях, так і в офісах, на виробництві, в громадських місця, в музеях, театрах. Шпалери впливають на сприйняття приміщення в цілому, ставлять певний настрій: яскраві шпалери – радісне і легке, пастельні тони шпалер – спокій, строкаті шпалери – ноту творчості, темні шпалери – состедоточенность, і так далі.

Існує безліч видів шпалер для стін: текстильні, флізелінові, вінілові, паперові, стеклообои, фотошпалери. Деякі види дуже примхливі і складні для самостійної обклеювання, деякі невибагливі, практичні у використанні і ними зовсім не складно самостійно обклеїти приміщення. Також існують ексклюзивні види шпалер для стін, такими обклеєна вся нерухомість Кемерово, наприклад, з очерету, з особливих порід дерева, поєднання різні матеріалів. В основному такі шпалери виготовляються вручну на замовлення і дуже дорого коштують. У поєднанні зі шпалерами стіни так само декорують плиткою, мармуром, наносять додаткові візерунки, фарбують і навіть фігурно викладають по стінах різні види.

Для кожного виду шпалер для стін існують свої правила підготовки поверхні перед обклеюванням, але є і загальні етапи: видаліть старі шпалери, макулатуру та іншу підкладку з поверхні стіни, потім помийте і висушіть стіну; заштукатурьте дрібні тріщини, або відскребіть потрісканий шар фарби або штукатурки; покрийте стіну грунтовкою – тепер можна клеїти шпалери. Завжди звертайте особливу увагу на підготовку основи, так як це є початковим запорукою успіху в обклеюванні шпалер і в їх довгого життя.


Фарбування стін в квартирі, види і вибір фарби для стін, а так само підготовка стін під фарбування
Коркові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення стін
<