Banner
Banner
Banner

Паперові шпалери для стін

лютого 27, 2012


Паперові шпалери для стін – це класика, яка ніколи не помре. Ці шпалери найпоширеніші, вони дешеві, порівняно з іншими видами, дуже прості у самостійній обклеюванні приміщення.

Паперові шпалери володіють великою кількістю мінусів: вони дуже недовговічні, не впливають на звукопроникність, не зберігають тепло всередині приміщення, при високій вологості швидко відклеюються, при зміні температур пересихають і утворюються повітряні кишені, які легко пошкодити, вицвітають при впливі прямих сонячних променів .

З іншого боку паперові шпалери – це не один суцільний мінус, є ще й плюси. Ці шпалери дуже дешеві, що дозволяє заощадити кошти (припустимо в перспективах через кілька років хочете зробити хороший ремонт, а на найближчий час необхідно надати пристойний вигляд приміщенню, плюс їх не шкода, якщо дитина зіпсує їх граючи в лего або художника.). Вони легко видаляються зі стін, що дозволяє без проблем експериментувати з дизайном приміщення. Деякі людям швидко приїдається звичайний вид кімнат і вони переклеюють шпалери кожні пару років. Навіщо тоді витрачати багато коштів на дорогі шпалери? Тим більше у кожного виробника покриттів для стін є величезний каталог шпалер з різними малюнками і різних кольорів.

Шпалери на паперовій основі також бувають різних видів:

 • дуплексні шпалери (складаються з двох шарів різної папери);
 • кашированні (двошарові шпалери, де нижній шар – підкладка, верхній – малюнок);
 • вологостійкі (такі шпалери покриті вологостійкою плівкою, що продовжує термін їх служби, їх можна мити за допомогою губки і невеликої кількості води, це дозволяє використовувати такі шпалери в приміщеннях з підвищеною вологістю).


  Фарбування стін в квартирі, види і вибір фарби для стін, а так само підготовка стін під фарбування
  Коркові шпалери

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Оздоблення стін
  <