Banner
Banner
Banner

Коркові шпалери

лютого 27, 2012


Коркові шпалери для стін – один з видів натуральних шпалер. Вони дуже невибагливі і відносно недорогі. Зазвичай такі шпалери додатково не фарбують, тому вони зберігають природне забарвлення, який дарує відчуття затишку в приміщенні.

Коркові шпалери для зручності виробляються на самоклеїться основі. Це значно спрощує процес обклеювання приміщення і економить час (не треба розмішувати клей, наносити його, розрівнювати). У той же час необхідно дуже уважно прикладати шпалери до стіни, адже якщо кілька разів неправильно приклеїти шпалери на поверхню, то вони прийдуть в непридатність.

Для того щоб пробкові шпалери для стін трималися міцно, необхідно ретельно підготувати поверхню до обклеювання. Для цього необхідно замазати на стіні всі тріщини і зашліфувати її. Після цього губкою прибрати утворилася пил. Шпалери можна клеїти тільки з попередньою підготовкою.

Часто пробкові шпалери використовують не тільки для обклеювання стін, а й для відновлення зовнішнього вигляду меблів. Коркові шпалери можна протирати вологою губкою, користуватися пилососом для прибирання. Адже якщо обклеїти шафа, то на його горизонтальних поверхнях точно буде накопичуватися пил. Якщо ви вирішили використовувати такі шпалери на кухні чи у ванній, то необхідно вибрати шпалери з восковою просоченням, це допоможе запобігти розмоканню і гниття матеріалу.

Якщо стіни будуть випадково забруднені і усунути забруднення за допомогою води не вдасться, то можна це місце акуратно зашліфувати.

Такі шпалери не вбирають сторонні запахи, забезпечують збереження тепла в приміщенні і добре ізолюють звуки.

Від себе:

Цю статтю для вас підготував мій хороший знайомий, власник компанії яка займається дизайном інтер’єру квартир, котеджів і офісів, вони часто використовують у своїй роботі пробкові шпалери, і накопичили багато інформації про цю чудову покритті.


Хороші шпалери
Паперові шпалери для стін

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення стін
<