Banner
Banner
Banner

Флізелінові шпалери для стін

лютого 27, 2012


Флізелінові шпалери дозволяють створювати в приміщенні ефект рельєфних стін. Вироблені виробничим шляхом шорсткості бувають різних форм і різної структури. Бамбукові шпалери виробляють шляхом пресування волокон натуральних матеріалів і целюлози. По суті, структура дуже схожа на скловолокно з тонкою структурою. Такі шпалери, завдяки своїй високій щільності, дозволяють приховувати будь-які дрібні вади стін і не вимагають особливої підготовки поверхні. Це дозволяє скоротити час ремонту приміщення в рази. Так само ці шпалери прекрасно підходять для фарбування. Бамбукові шпалери вважаються дуже екологічними. При їх виробництві не використовуються полімерні матеріали, які можуть сприяти забрудненню навколишнього середовища, відповідно саме виробництво є нешкідливим як для природи, так і для людини.

Вінілові бамбукові шпалери виробляються за тим же принципом, тільки в склад входить полівініл. Його додають під час пресування флізеліну, або напилюють в якості захисного шару. Вініл дозволяє зробити шпалери більш еластичними, робить їх стійкими до прямих сонячних променів, що дозволяє уникнути вицвітання матеріалу. Також вінілові бамбукові шпалери вологостійкість. Мало того, що з можна використовувати в приміщенні з підвищеною вологістю, так їх ще можна мити. Ці властивості розширюють сферу використання таких шпалер. Вони не тільки декоративні, але ще й дуже практичні. Шпалери відрізняються низькою вартістю і доступністю – їх можна знайти в будь-якому будівельному магазині.

Від себе:

У будівельних і ремонтних роботах важливо використовувати якісні гідроізоляційні матеріали, це дуже важливо. Правильний підбір матеріалів для гідроізоляції, допоможуть вам зробити фахівці.


Фарбування стін в квартирі, види і вибір фарби для стін, а так само підготовка стін під фарбування
Коркові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Оздоблення стін
<