Точкові світильники для підвісних стель |
Banner
Banner
Banner

Точкові світильники для підвісних стель

лютого 27, 2012


Точкові світильники для підвісних стель є одним з різновидів світильників, що застосовуються для освітлення приміщень. У зв’язку з тим, що виробники випускають величезну кількість точкових світильників, розкриваються нові можливості при плануванні освітлення в кімнаті. Дизайнер, як правило, надає на розгляд замовнику кілька проектів освітлення, з яких замовник вибирає той, який підходить безпосередньо йому.

Точкові світильники для підвісних стель ще називають фокусними. Пов’язано це з тим, що пучок світла, що випускається таким світильником, має невеликий кут. При цьому висвітлюється строго певну ділянку, який необхідно підсвітити. Точкові світильники використовуються для виділення будь-яких функціональних зон.

В основному, точкові світильники для підвісних стель застосовуються в житлових приміщеннях, таке оформлення часто можна зустріти на лазурному березі квартири там майже все з підвісними стелями і точковими світильниками. Світильники можуть застосовуватися поодиноко або групами. Група таких світильників управляється одним вимикачем. Небажано використовувати точкові світильники для освітлення великих приміщень, але нерідко так і роблять.

Точкові світильники нерідко застосовують поодиноко – це відлуння минулого, коли єдина лампа, що знаходиться посередині кімнати, висвітлювала все приміщення. Але з кожним роком змінюються дизайнерські рішення, які дозволяють по-іншому організувати простір, враховуючи геометрію приміщення і візуально скоректувати його розміри.

До вибору точкових світильників слід підходити відповідально, тому що світло – дуже важливе умови для збереження гарного зору і гарного самопочуття.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<