Світлодіодна підсвітка |
Banner
Banner
Banner

Світлодіодна підсвітка

лютого 27, 2012


Світлодіодна підсвітка – це застосування світлодіодних світильників, прожекторів та іншої освітлювальної техніки, які є надійним і сучасним способом освітлення об’єктів, створення неповторного інтер’єру вулицях і заміським ділянкам, басейнів і фонтанів, внутрішньому і зовнішньому освітленню будівель, рекламним щитам і вітрин магазинів.

Властивості світлодіодної техніки.

Вся світлодіодна техніка, в тому числі світлодіодні світильники і світлодіодні прожектори мають широке застосування. Величезну популярність вони здобули завдяки своїм властивостям: при достатньо високій яскравості, (яка не поступається яскравості галогенних і газорозрядних ламп) вони витрачають мінімальну кількість енергії. При цьому світловий потік має приємні насичені кольори. Додатковими, важливими властивостями світлодіодних світильників, прожекторів, стрічок є їх довговічність і міцність, що дозволяє їх встановлювати у важкодоступних місцях, наприклад, при установці зовнішньої підсвічування будівель. Для освітлення вулиць та отримання заворожливого вуличного дизайну, світлодіодні підсвічування мають правильний розподіл світлового потоку. Вуличні світлодіодні підсвічування здатні безпечно працювати при будь-яких погодних умовах, у тому числі під час опадів або дуже низьких температурах.

Архітектурне освітлення.

Основна область застосування світлодіодного підсвічування – це архітектурна підсвітка, а саме оригінальна підсвітка фасадів будівель і споруд, що надає всьому вигляду міста неповторний дизайн. Нічне життя міста – це привід для того, щоб добившись загального освітлення, постаратися виділити гідності кожної будівлі, для цього і залучається архітектурна підсвітка.

Світлодіодна стрічка.

Неможливо уявити міську вулицю без реклами, сяючою численними вогнями, вона здатна привернути увагу самого байдужого споживача. У рекламі найчастіше використовуються світлодіодні стрічки. З численними відтінками світла вони застосовується і при оформленні дизайну приміщень.

Причини застосування світлодіодних світильників.

1. Застосування світлодіодних світильників дає найширші можливості дизайнерам. Використання м’якого світла з безліччю відтінків – це величезна перспектива від оформлення невеликих рекламних стендів, до святкових шоу і цілих архітектурних ансамблів.

2. Економічна складова. При використанні світлодіодного світильника в 10 разів менше споживається енергії, в порівнянні зі звичайною лампою розжарювання.

3. Безпека у використанні. Тривалий час роботи світлодіодних джерел є абсолютно безпечним, так як вони працюють від досить низької напруги, усього лише 12 В.

4. Довговічність і надійність в роботі. Це найважливіші якості, будь-якої продукції. Завдяки цьому ця продукція не тільки користується попитом, а й постійно оновлюється.

Вартість світлодіодних приладів.

Якщо порівнювати вартість таких приладів зі звичайними лампами розжарювання, то, звичайно, ціна звичайних лам буде трохи нижче. Якщо піти по іншому шляху і порівняти довговічність, надійність, величезний потенціал для вирішення дизайнерських задумок, то переваги в цих питаннях залишаються за світлодіодним підсвічуванням, а висока ціна окупається за рахунок економії електроенергії.

Висновок напрошується сам за себе: заплативши трохи дорожче спочатку, отримаємо вигоду і економію коштів у перспективі. Для тих, хто вміє рахувати гроші, хто працює на перспективу, компанія «ТВР-Системс», що займається продажем світлодіодних світильників, готова надати свої послуги.


Секрети освітлення інтер'єру
Створюємо затишний інтер'єр за допомогою світла

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Освітлення
<